Візит у Польщу для активіст(ів/ок ) “Відкрите серце і розум”

 Молодіжна організація “СТАН” запрошує волонтер(ів/ок) та активіст(ів /ок) віком від 15 до 19 років здійснити навчальний візит до Польщі у межах проекту “Open hearts and heads/ Відкрите серце і розум”. 

 Візит відбудеться з 2 по 10 листопада. У високогірному селищі Поронін українська та польська молодь обмінюватиметься досвідом активізму. Зокрема, у сфері поширення загальнолюдських цінностей, протидії дискримінації та ксенофобії. Міжнародна команда волонтер(ів/ок) та активіст(ів/ок) розробить інструменти популяризування цінностей терпимості й солідарності. На молодь чекають:

  • зустрічі з експертами;
  • мистецькі класи за напрямами: фотографія, музика, танець;
  • дискусії та презентації;
  • польові дослідження;
  • брейнштормінг;
  • “оксфордські дебати”.

 Програма візиту базуватиметься на щоденному обговоренні активностей з учасни(ка/ця)ми і лідер(к)ами, відтак узгодженні подальших кроків. Такий партисипативний підхід, на думку організатор(-ів/ок), забезпечить якнайбільшу ефективність і включеність кожно(го/ї) учасни(ка/ці).

 Для участі у проекті надішліть анкету не пізніше 8 жовтня. Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 10 жовтня.

 Організаційні деталі:

 При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано учасни(кам/цям) проектів Ukrainian Volunteer Service та довготривалого проекту Молодіжної організації “СТАН” “Democracy Defenders”. ВПО, які мешкають в Одесі, представни(кам/цям) соціальних, етнічних, релігійних меншин а також LGBTQI спільноти.

 Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова (витрати пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України, в тому числі, оформлення документів та страховки, учасники та учасниці здійснюють власним коштом). На території Польщі, починаючи з міста Перемишль, всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів. Організатор(к)и проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір для виконання статутних завдань організації, пов’язаних з проведенням польсько-українських діалогів, становить 1000 гривень та офіційно сплачується на рахунок організації як благодійний внесок на виконання завдань проекту.

 Освітньо-інтеграційну подорож впроваджує Молодіжна організація “СТАН” у співпраці з Ukrainian Volunteer Service та польською партнерською організацією “Stowarzyszenie Strateg /Стратегічна асоціація”. 

 Із 2014 року ми влаштовуємо освітньо-інтеграційні подорожі в Польщу задля створення нової діалогової платформи для активістів та активісток різних етнічних, культурних та соціальних категорій. А також, залучення до діалогу внутрішньо переміщених осіб, правозахисників і правозахисниць із Донбасу і Криму, активістів та активісток старшого шкільного та студентського віку. Чимало з учасни(ків/ць) попердніх поїздок надалі стали активніше брати участь в молодіжних обмінах, пройшли стажування й розпочали співпрацю з Молодіжною організацією “СТАН”, знайшли себе у волонтерстві та громадському активізмі.

 Візити є продовженням довготривалого проекту “Democracy Defenders”, який реалізує організація “СТАН”, за підтримки фонду National Endowment for Democracy.

Джерело: https://www.prostir.ua/

Leave a Reply

%d bloggers like this: