Всеукраїнський фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади»

 Всеукраїнський фотоконкурс розвертає фокус децентралізації на жіночі обличчя, руйнуючи стереотипи та висвітлюючи плідну працю жінок. Рівність можливостей допомагає жінкам та чоловікам в громаді вільно обирати, ким бути. Приєднуйтесь до них, щоб підтримати рівність та творити майбутнє разом!

  Головне завдання фотоконкурсу – актуалізувати діалог про рівні права для чоловіків і жінок та гендерну рівність, зруйнувати стереотипи, які обмежують повноцінне використання потенціалу жінок і чоловіків. Це стосується як робочого і приватного життя, так і питання, чи користуються чоловіки і жінки однаковими можливостями для реалізації свого повного потенціалу і розподілу обов’язків. Конкурс має довести, що ефективним керівником може бути не тільки чоловік, але й жінка. Уже зараз країна може пишатися великими досягненнями жінок-науковців, медиків, керівників підприємств та інших. Маючи рівні права та можливості, вони зможуть реалізувати свій потужний потенціал у багатьох галузях, серед яких є підприємництво, освіта, соціальні проекти або політика.

  Долучаючись до фотоконкурсу ви можете не тільки познайомити країну з непересічними представницями громади, а й виграти цінні призи!

  Ефективність політики децентралізації, яка є одним з пріоритетних завдань сучасної України, залежить від ініціативності та єдності всіх її громадян. Фотоконкурс має підкреслити чинні надбання сучасних жінок та надихнути інших об’єднуватись у громади, щоб разом змінювати життя на краще.

  Досягнення Цілей Сталого Розвитку, гендерна рівність, соціальна свідомість і активність на місцях – це шлях до європейського майбутнього, яке ми будуємо разом саме зараз.

  Ставайте рушіями змін та руйнуйте стереотипи!

  Всеукраїнський фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади» реалізується Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

   Як долучитися до конкурсу:

  1. Озирніться навколо у вашій рідній громаді, поговоріть з членами родини, друзями та сусідами, щоб дізнатися історії жінок у вашому середовищі, які надихають вас.
  2. Сфотографуйте жінку, яка найкраще ілюструє бачення «сильних жінок у місцевому житті».
  3. Завантажте до трьох фотографій на сайт http://hromady.photos та вигравайте призи.

  Основні мотиви конкурсу

  • Демонстрація важливої ролі жінок у суспільстві та зображення їхнього вагомого внеску у добробут власної громади та рідної країни.
  • Актуалізування діалогу про рівні права для чоловіків і жінок та гендерну рівність, зруйнування стереотипів, які обмежують повноцінне використання потенціалу жінок і чоловіків.
  • Висвітлення ролі жінок у суспільстві, особливо у сфері громадянського суспільства, економічного та політичного життя.

Фотоконкурс триває з 21 травня по 11 червня!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *