Я – Експертка. Друга хвиля відбору фахівчинь

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волинської області та «Медійна програма в Україні» (Internews) запрошують активних жінок до участі в освітній програмі «Я – Експертка». Програма спрямована на підвищення рівня експертності жінок, які працюють у різних сферах (політичній, освітній, науковій, медичній, культурній, правозахисній, юридичній, психологічній, правоохоронній, військовій, громадській/волонтерській тощо).


Під час навчання будуть порушені питання прав людини, гендерної рівності, гендернозумовленого насильства, подолання стереотипів і зниження рівня дискримінації в організаціях і суспільстві, стресостійкості, лідерства і якісної комунікації.

Програма складається із двох етапів і, крім освітнього компоненту, передбачає можливості для перезавантаження та емоційного відновлення.

Перший етап відбудеться 19 – 23 квітня 2024 року в м. Львів. Другий буде узгоджено з обраними учасницями на першій зустрічі.

За результатами Програми буде проведене тестування, її учасниці отримають сертифікати, а також матимуть можливість подальшої співпраці з організаторками заходу.

Окрім зазначеного, Програма має на меті сформувати пул жінок-експерток, яких буде рекомендовано медійному середовищу, партнерським організаціям, зокрема і донорським.

🔗 Для участі в програмі «Я – Експертка» просимо заповнити онлайн-заявку: https://ngo.zt.ua/ekspertka2

⏰Останній термін зголошення – 28 березня 2024 р., 24:00.

Про результати відбору учасниці будуть поінформовані на початку квітня 2024 р.

Обраним учасницям організаторки компенсовують проїзд (не вище 2 клас інтерсіті, або купе), забезпечують проживання (одномісне поселення) та харчування. Захід відбуватиметься із дотриманням заходів безпеки.

Якщо у вас виникатимуть питання – пишіть, будь ласка, на e-mail: lutsk@cure.org.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *