Забезпечення прав людини і громадянина в Інтернет-просторі, вебінар

ℹ Центр Громадянських Свобод та Київська Школа Прав Людини запрошують на вебінар “Забезпечення прав людини і громадянина в Інтернет-просторі”, який відбудеться у вівторок 13.07.2021 з 15.00 до 16.30.

 

На вебінарі буде розглянуто еволюцію чотирьох поколінь прав людини та їх характеристики. Презентація висвітлить поняття та особливості інтернету як суспільного феномену, правові засади функціонування інтернету. Спеціальну увагу буде приділено визначенню принципів діяльності в мережі Інтернет, характеристиці законодавства в цій сфері та прав людини в інтернеті.

 

ℹ Ділитиметься знаннями Ганна Проскура – кандидатка юридичних наук, юристка, викладачка, голова ГО «Жіноча Молодіжна Ліга». Ганна є Європейським регіональним координатором Керівного Комітету UNEP MGCY. В 2012 році закінчила магістратуру КНУ ім. Т. Г. Шевченка (спеціалізація «правознавство» з відзнакою). В 2021 році успішно закінчила аспірантуру Національного авіаційного університету та захистила дисертацію за темою: «Адміністративно-правові засади реалізації права людини на доступ до екологічної інформації». Є авторкою більше 30 наукових робіт в фахових виданнях, співавтор навчально-методичних матеріалів, конспектів, авторських лекцій.

 

ℹ Реєстрація обов’язкова: https://cutt.ly/mfNoOnB
Посилання на Zoom-платформу зареєстровані учасники та учасниці отримають на власну електронну скриньку.

Довідково. Захід відбувається в рамках спільного проекту Центру громадянських свобод та ABA ROLI “Сприяння свободі Інтернету в Україні” Київська школа прав людини та демократії запускає програму “Клуб свободи Інтернету”. Це серія веб-семінарів на теми свободи інтернету, свобода слова в Інтернеті, медіаграмотності, розвитку критичного мислення, законодавства про ЗМІ та права інтелектуальної власності, що проводяться через Інтернет-платформу, спеціально розроблену для вивчення свободи Інтернету та участі в громадських кампаніях на її підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *