Журналістів та журналісток з Житомирщини запрошують взяти участь у конкурсі Програми національних обмінів

    Програма національних обмінів дає додаткові можливості активним представникам ЗМІ, які хочуть поліпшити співпрацю із медіа з географічно протилежних регіонів та сприяти ефективному діалогу між сходом і заходом країни

    Участь у Програмі можуть брати регіональні журналісти з досвідом більше 3-х років професійної діяльності, які прагнуть удосконалити медійну співпрацю із ЗМІ географічно протилежного регіону.

    У рамках проекту журналіст отримує мікрогрант на 5-денний візит у провідні медіа із географічно протилежного регіону. Під час візиту учасник має ознайомитися із роботою місцевих редакцій та громадських організацій і спільно із редакцією, яка приймає, підготувати журналістський матеріал, що відповідав би меті проекту «Містки громадської активності» – налагодженню міжрегіонального діалогу.

    Перелік можливих тем публікацій (не є вичерпним):

• Успішні приклади інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади;

• Діяльність громадських ініціатив та громадська активність у малих населених пунктах;

• Інтерв’ю із місцевими «лідерами думок», які активно працюють над налагодженням взаємодії «схід-захід»;

та провести під час візиту відкриту зустріч-дискусію із колегами-медійниками. Перелік пропонованих тем зустрічі (не є вичерпним):

• Особливості роботи регіональних ЗМІ в процесі роздержавлення та створення суспільного мовлення;

• Можливості співпраці ЗМІ із місцевими громадами та неурядовими організаціями. Обмін досвідом;

• Взаємодія інвестора, редакції та аудиторії. Регіональний контекст.

 Заповнити заявку та познайомитись із відгуками переможців попереднього конкурсу можна за посиланням: http://bridges.org.ua/projects/programa-natsionalnikh-obminiv-dlya-zhurnalistiv-2-y-konkurs/

    Дедлайн подачі заявок – 9 липня 2016 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені 15 липня 2017 року на офіційній сторінці проекту «Містки громадської активності» у Facebook, а також повідомлені на електронні пошти аплікантів.

    Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах.

    Програма національних обмінів, зорієнтована на активних громадян, для яких інтенсивна співпраця та конструктивний діалог між різними регіонами України – сходом, заходом, центром, півднем і північчю – є важливою складовою розвитку країни. Із початку дії проекту було реалізовано більше ста проектів-візитів.

    Програма національних обмінів є компонентом проекту «Містки громадської активності», що фінансується Європейським Союзом.

 

Джерело:

Детектор Медіа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *