Журналістика толерантності, – конкурс на участь у тренінгу

Стартує конкурс для журналістів на тренінг проекту “Журналістика толерантності”.

Фонд розвитку ЗМІ пропонує 2-денну тренінгові програму в Києві для 20-ти працюючих журналістів та редакторів, перевага буде надаватись штатним працівникам регіональних видань.

Дати проведення тренінгу – 29 і 30 липня 2016 року.
Дедлайн подачі заявок – 16 липня 2016 року.

Тренінгова програма включатиме тематичні лекції від тренерів проекту(1й день), прес-конференцію на тему проблем однієї з меншин або вразливих груп населення та розмови-інтерв’ю учасників з представниками меншин та вразливих груп населення (2й день).

Тренери (1ий день): Альона Жук(Kyiv Post, журналіст), Марина Діденко(Терго, психолог).
Серед учасників прес-конференції: Андріана Дороніна(трансгендер), Роман Лексиков(представник ЛГБТ-спільноти); в прес-конференції будуть брати участь також представники етнічних меншин та інших вразливих груп населення, їхня участь підтверджується і буде анонсуватись додактово.

Після завершення тренінгу кожен з учасників зобов’язується підготувати та опублікувати статтю, що стосуватиметься основних проблем представників сексуальних, етнічних та інших меншин в Україні у своєму регіональному виданні.

Програма покриває витрати учасників на проживання та харчування (сніданок в готелі, обід та кава-брейк на локації тренінгу), а також відшкодовує учасникам з регіонів витрати на проїзд.

Щоб подати заявку на участь, надішліть листа з темою “Тренінг проекту Журналістика толерантності” на пошту Фонду Розвитку ЗМІ (mdfoundation2014@gmail.com) та заповніть анкету, що надійде у відповідь. Результати конкурсного відбору будуть оголошені протягом тижня після дедлайну подачі заявок.

Тренінг проводиться у рамках проекту “Журналістика толерантності” громадською організацією “Фонд Розвитку ЗМІ” у партнерстві з українською англомовною газетою Kyiv Post”. Проект проходить за підтримки американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз.

Джерело:

Media Development Foundation

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *