Житомирська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на роботу

 Відкриті вакансії

 Завідуючого відділу маркетингу та зв’язків з громадськістю
 Вимоги до кандидатів: вища освіта, досконале знання української мови, вільне володіння ПК, навички роботи в соцмережах (вкажіть, будь ласка, у резюме посилання на приклади Вашої роботи), креативність, гнучкість, відповідальність, комунікабельність, вміння працювати в команді, бажання професійно зростати.

 Обов’язки: інформаційно-медійний супровід діяльності бібліотеки (підготовка та поширення інформаційних повідомлень (анонсів, прес-релізів, статей, репортажів, оглядів тощо); комунікація зі ЗМІ; підготовка промоційної продукції (буклетів, афіш, флаєрів тощо); ведення сторінок бібліотеки у соцмережах; співпраця із закладами освіти, культури, громадськими організаціями; участь у програмно-проектній діяльності; організація роботи та ведення документації відділу.
Обов’язковим пунктом резюме є лінк на персональну сторінку у FB.

 Бібліотекаря відділу обслуговування
 Вимоги до кандидатів: освіта – вища (базова вища), знання української мови, досвід організації та проведення масових заходів, вільне володіння ПК, знання літератури, гнучкість, відповідальність, комунікабельність, вміння працювати в команді, бажання професійно зростати.
 Обов’язки: обслуговування користувачів, організація та проведення масових заходів; робота з автоматизованою системою УФД/Бібліотека; ведення документації.

 Що ми пропонуємо: офіційне працевлаштування, соцпакет, можливість для самореалізації та втілення власних ідей та проектів у бібліотеці.

 Резюме українською надсилати на адресу ylibraryzt@gmail.com із темою листа «Вакансія»
 Запис на співбесіду за телефоном (0412) 47 36 56

Leave a Reply

%d bloggers like this: