Житомирську молодь запрошують на новий набір до школи журналістики

Розпочато новий набір учасників на Школу журналістики від громадської організації «Молодь-ДІЄ», яка проходитиме у Рівному 28-29 травня 2016 року.

Про це повідомляє ГО «Молодь-ДІЄ».

Це вже шостий набір з 2012 року, і його мета – збільшити кількість молодих блогерів в Рівному, Житомирі, Луцьку, Тернополі та інших міст України.

«Школа журналістики від ГО «Молодь-ДІЄ» – це успішний громадський проект, який уже вшосте збере під одним дахом активну молодь з різних куточків країни. Школа журналістики «Молодь-ДІЄ» – це майданчик спілкування для молодих вмотивованих людей, які цікавляться громадською журналістикою. Це – можливість отримати корисну та цікаву інформацію від майстрів своєї справи – креативних, цілеспрямованих, наполегливих, відомих журналістів України та Рівного – міста, де все це почалося ще у 2012 році», – повідомляють організатори.

Програму школи організатори повідомлятимуть у наступних анонсах у ЗМІ та соціальних мережах. Для того, щоб зареєструватись на проект, потрібно лише заповнити аплікаційну форму, яка знаходиться за посиланнямhttp://goo.gl/zTMFjz.

Реєстрація на школу триває до 23:59 години 19 травня 2016 року.

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі, а результати відбору учасників будуть оприлюднені 20-21 травня. Участь у школі безкоштовна, учасники покривають тільки доїзд до міста Рівного, де, власне, і відбуватимуться основні заходи школи.

«Якщо ти хочеш стати журналістом чи блогером, навчитися шукати і знаходити будь-яку інформацію, швидко оволодіти новими медіа та вміти відрізняти, що в інфопросторі правда, а що – ні, – тоді тобі саме сюди. Школа журналістики «Молодь-ДІЄ» буде для тебе гарним стартом», – запрошують молодь лектори школи журналістики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *