Житомирський фестиваль сучасної культури «Жовтень у Жовтні»

  Житомирський фестиваль сучасної культури «Жовтень у Жовтні» — стартова й головна подія в процесі перетворення колишньої будівлі кінотеатру «Жовтень» на сучасний культурний центр. «Жовтень у Жовтні» має на меті стати ключовою подією культурного життя регіону та, починаючи з 2018 року, відбуватися щоосені, цього року — з 26 жовтня до 04 листопада. Фестиваль складається з двох частин: програми для широкої аудиторії та конференції.

  Основною локацією публічної програми фестивалю стане колишній кінотеатр «Жовтень», що є цінним і промовистим зразком архітектури пізнього модернізму. Оновлена функція має повернути будівлі її первісну роль та забезпечити потреби міста в сучасному громадському просторі. Дискусійна програма відбудеться у приміщенні Житомирської обласної ради.

  Відкриття проекту «Можливо це мистецтво» відбудеться у суботу, 27 жовтня, о 16.00 у кінотеатрі “Жовтень” за адресою майдан Корольова, 14. Вхід вільний!

  29–30 жовтня – міжнародна конференція «Коли територія набуває ідентичності». Тематично конференція буде зосереджена на питаннях формування культурної ідентичності міста та регіону. Відкриття конференції відбудеться 29 жовтня об 11.00 у кінотеатрі “Жовтень” за адресою Житомир, майдан Корольова, 14. Конференція відбудеться в Житомирській ОДА за адресою Житомир, майдан Корольова, 1.

Участь безкоштовна, обов’язкова реєстрація за посиланням: goo.gl/forms/R74VKbA72M52Bndj1

  28 жовтня о 13.00 – презентація книги Євгена Нікіфорова Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics відбудеться у приміщенні кінотеатру «Жовтень». Вхід вільний

 28 жовтня о 15.00 –  лекція Фулко Трефферса та Марйо ван Шайк відбудеться у кінотеатрі «Жовтень». Вхід вільний

 28 жовтня о 18.00 – концерт Володимира Тарасова «Гобелени футуристів» (Литва) відбудеться у Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги. Вхід безкоштовний, обов’язкова попередня реєстрація на подію за посиланням goo.gl/forms/ocToLIY4tzySfdIz2.

 30 жовтня о 14.00 – лекція У пошуках власного простору / Володимир Тарасов (Литва) відбудеться у приміщення Житомирської ОДА.

Вхід безкоштовний, обов’язкова реєстрація за посиланням:goo.gl/forms/R74VKbA72M52Bndj1

 3 листопада о 14:00 – лекція Ольги Зеленської «Як дизайн взаємодіє з поняттям ідентичності» відбудеться у кінотеатрі “Жовтень”. Вхід вільний

 3 листопада о 16:00 – лекція Олени Брайченко «Їжа та культура: історія солодощів» відбудеться у приміщенні кінотеатру «Жовтень». Вхід вільний

 4 листопада о 13.00 – лекція Алевтини Кахідзе «Музичі та інші історії» відбудеться у приміщенні кінотеатру «Жовтень». Вхід вільний

  Організатори фестивалю –– ГО «Житомир, зроби голосніше!» в партнерстві з Житомирською міської радою, Житомирською ОДА та арт-центром Я Галерея. Проект підтримується Посольством Нідерландів в Україні та Інститутом Адама Міцкевича.

 Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Джередо: https://www.facebook.com/zhovten.zhytomyr/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *