3+10 про соціальне підприємництво

Онлайн курс «Соціальне підприємництво»

Головною метою курсу є отримання учасниками сукупності знань та вмінь, необхідних для ефективного запуску власного соціального бізнесу чи участі у соціальних проектах.

Важливою особливістю курсу є записані спеціально для нього інтерв’ю із соціальними підприємцями з України та людьми, які долучаються до розповсюдження культури соціального підприємництва. Ці інтерв’ю були записані з представниками таких організацій як: платформа «Тепле Місто», соціальне підприємство «Горіховий дім», громадська організація «Дивовижні» та електронна система публічних закупівель «Prozorro». Учасники курсу навчаться розрізняти соціальну відповідальність бізнесу та соціальне підприємництво, дізнаються про головні аспекти планування соціального підприємства та визначать критерії успішності для соціального бізнесу. Програма курсу була створена таким чином, щоб поступово відкривати нові елементи соціального підприємництва, підкріплюючи кожну тему коментарями практиків.

Деталі про курс ТУТ


Курс «Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність»

У курсі ви дізнаєтеся, що таке соціальне підприємництво, його основні відмінності від традиційних видів бізнесу та конкурентні переваги соціальних підприємств. Крім цього, ознайомитеся з різними типами соціальних підприємств, їхніми організаційно-правовими формами та бізнес-моделями.

Також у курсі ми розглянемо основні питання, які необхідно проаналізувати й врахувати перед створенням власного соціального підприємства.

Деталі про курс ТУТ


Онлайн курс «Соціальне підприємництво: дизайн-мислення та невизначеність»

Цей курс дозволяє не тільки дізнатись про концепцію соціального підприємництва та механізми його роботи, але і отримати практичні навички щодо реалізації власного соціального бізнесу. В цьому нам допоможе методологія дизайн-мислення, що передбачає розвиток творчої енергії в лімітованих часових умовах. Головне завдання дизайн-мислення — зрозуміти те, чого хочуть люди та дати їм це, використовуючи проникливість, спостережлевість та емпатію. На реальних українських прикладах курс проведе вас через всі етапи дизайн-мислення та дозволить розібратися з тим, як саме застосовувати дану методологію для створення власного соціального підприємства.

Деталі про курс тут.


Крім того, 10 корисних публікацій присвячених соціальному підприємництву:

За матеріалами Європейського простору

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *