Час самоосвіти: 7 безкоштовних курсів

Підбірка онлайн-лекцій та курсів, які ви можете переглянути під час вихідних

 


Наука повсякденного мислення

 

Платформа: edX

Мова: англійська

Реєстрація

Курс дає розуміння психології нашого повсякденного мислення: чому люди вірять в дивні речі, як ми формуємо і змінюємо нашу думку, чому наші очікування спотворюють наші судження і як ми можемо приймати більш правильні рішення.Викладачі поділяться інструментами ефективного мислення: як бути скептичними і оцінювати дані з власного досвіду.

 Урбаністика: сучасне місто

 

Платформа: Prometheus

Мова: українська

Реєстрація

Під час курсу ви дізнаєтесь, як функціонують міста та як сприяти перетворенню власного міста на комфортне місце для життя.Викладачі розкажуть про принципи та стратегії міського розвитку і управління, поясняють відмінності між західними та радянськими містами, проаналізують комплексний розвиток транспорту і назвуть проблеми українських міст у цій галузі.

Психологія стресу та способи боротьби з ним

 

Платформа: Prometheus

Мова: українська

Реєстрація

Викладач психології в Київському університеті імені Бориса Грінченка Наталія Стефаненко розкаже, як підтримувати життєву рівновагу, справлятись із викликами, організовувати власну стабільність на рівні думок та почуттів.Ви дізнаєтесь, як неподоланий стрес впливає на життя людини та яка роль стресових ситуацій у становленні особистості.

Глобальна історія архітектури

 

Платформа: edX

Мова: англійська

Реєстрація

Курс розрахований на людей, які цікавляться архітектурною історією людства та хочуть поглибити знання в цьому питанні. Кожна лекція аналізує конкретну архітектурну трансформацію, яка виникла через динаміку в культурі.Професор історії та теорії архітектури Массачусетського технологічного інституту Марк Ярзомбек розповість про технологічні дослідження та культурно-релігійні традиції, які вплинули на розвиток архітектури.

Філософія

 

Платформа: Prometheus

Мова: українська

Реєстрація

Курс дає загальне уявлення про основні етапи становлення філософії як форми суспільної свідомості.Викладачі кафедри філософії Київського політехнічного інституту Василь Піхорович та Дмитро Столяренко розкажуть про головні ідеї класичної європейської філософії в їх історичному розвитку та взаємному зв’язку, як відбувається формування філософських категорій, наукових концепцій, як і з яких причин вони змінюють одні одних та яку роль відіграють на практиці.

Особистий та сімейний бюджет: основи

 

Платформа: ВУМ

Мова: українська

Реєстрація

Курс корисний для тих, хто хоче взяти гроші під контроль і навчитись заощаджувати. Зокрема ­– подружнім парам, які прагнуть, аби гроші допомагали в сімейному житті, а не руйнували стосунки.Фінансовий радник українських ІТ-компаній Любомир Остапів розповість, як правильно ставити фінансові цілі та як бюджет допомагає їх досягати, поділиться лайфхаками та технологіями для ефективного ведення бюджету.

Зміна клімату

 

Платформа: Оpen2study

Мова: англійська

Реєстрація

Під час курсу ви дізнаєтесь, як зміни клімату впливають на нас та що ми можемо зробити, щоб зупинити цей процес.

Викладачі пояснюють, як саме людська діяльність змінює клімат, як мінливий клімат впливає на частоту екстремальних погодних явищ, може збільшити існуючі проблеми соціальної нерівності та чому це важливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *