ПРОГРАМА МАЛИХ ГРАНТІВ BEARR НА 2018 РІК

Фонд BEARR з радістю повідомляє про початок роботи Програми Малих Грантів 2018 року і початку прийому заявок від НГО та інших організацій. Всі подробиці наведені нижче.

Термін подачі заявок: до 1 лютого 2018 року

Сфери охоплення програми в 2018 році:

Проекти спрямовані на поліпшення працевлаштування молодих людей (16-30 років) з фізичними та психічними розладами.

 

Гранти можуть присуджуватися організаціям з будь-яких країн охоплення BEARR: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Україна, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан.

Фонд може проявити зацікавленість в підтримці більш ніж однієї ініціативи за допомогою даної програми, в зв’язку з чим запрошуються заявки на фінансування в обсязі до трьох тисяч фунтів стерлінгів. Гранти присуджуються за принципом відповідності і не будуть перевищувати 50% від загального бюджету проекту. Заявники повинні представити статті витрат в фунтовому обчисленні, але виплати можуть здійснюватися в фунтах стерлінгів, доларах США або євро, виходячи з доцільності для одержувача, який несе витрати по конвертації валюти. Проекти зазвичай повинні бути реалізовані протягом 6 місяців з моменту отримання фінансування. BEARR Trust залишає за собою право на незалежну оцінку будь-якого проекту, що фінансується.

Заявка подається ЛИШЕ НА англійській мові!

Будь ласка, скачайте:

Форму заявки

Правила та рекомендації для участі в гранті на російській мові

Звіряльний лист

Цілі програми:

Програма малих грантів 2018 року націлена на підтримку НГО в тому, що стосується:

Обміну досвідом та навчання серед НГО, які мають цілі, що відповідають програмі;
Більш широкого поширення найкращих практик;
Забезпечення співпраці і / або координації серед НГО та інших організацій, що працюють з цільовими групами;
Підвищення рівня поінформованості та залучення громадських організацій у вирішення програмних завдань;
Пропозиції інших, творчих підходів в досягненні цілей програми.

Хто може подати заявку на грант?

Приймаються заявки від НГО та інших організацій, що працюють в сферах певних для Програми Малих Грантів 2018 р

Як подати заявку?

Будь ласка, оформіть вашу заявку на англійській мові згідно з доданою формою (з російським перекладом, якщо бажаєте) і відправте на адресу електронної пошти info@bearr.org до 1 лютого 2018 року. В розділі “Тема повідомлення” напишіть: “SGS 2018 – bid”.

Заявка повинна бути представлена не більше, ніж на 2-х сторінках, і в ній має міститися інформація про вашу організацію, і будь-яку іншу партнерську організацію, або декількох таких організаціях, про суть і завдання вашого проекту відповідно до пунктів форми заявки.

Заявки, обсяг яких перевищує 2 сторінки, до розгляду не приймаються. Ознайомтеся з правилами і рекомендаціями для участі в програмі, для уникнення поширених помилок, які можуть призвести до неможливості надання підтримки.

 Критерії відбору успішних заявок:

Початковий відбір заявок буде заснований на наявності в них всієї необхідної інформації, ступеня відповідності завданням BEARR і перспективи сумлінного використання ресурсів.

BEARR не видає гранти на обладнання.

Щоб переконатися, що ваша заявка відповідає всім основним вимогам, будь ласка, скористайтеся звіряльним листом, що додається.

Що відбувається після надходження заявки в BEARRTrust?

Фонд надішле повідомлення про отримання заявки. Якщо ви відправите заявку протягом останнього тижня відведеного терміну, будь ласка, проявіть терпіння, в цьому випадку на відправку повідомлення у нас може піти до тижня.

Для подальшого детального розгляду буде сформований список розгляду. BEARR зв’яжеться з заявниками у разі необхідності отримання додаткової інформації або уточнень. Відібрані заявки будуть розглянуті на підсумковому засіданні опікунської ради в квітні, незабаром після чого, фонд оголосить про те, які заявки отримають фінансування. Дані про отримання всіх грантів будуть опубліковані.

Всі заявники отримають по електронній пошті:

  • повідомлення про надходження заявки,
  • повідомлення про присудження або НЕ присудження гранту.

Запитання:

Будь ласка, звертайтеся за роз’ясненнями до відправки заявки за адресою: info@bearr.org. Пишіть англійською або російською мовою.

 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *