Академія цифрової безпеки

 

    Академія цифрової безпеки та роботи з даними для громадянського суспільства – це комплексна програма щодо забезпечення прозорості та безпеки в інформаційному просторі, формування навичок роботи з даними для 25 активістів/волонтерів/журналістів. Академія спрямована на зміцнення цифрових компетенцій українських громадських активістів і підвищення їх обізнаності в питаннях безпеки та прозорості діяльності в Інтернеті, ролі технологій в розвитку демократії та належного врядування.

  Академія складається з 2 модулів та Міжнародного Форуму:

Модуль 1: “Прозорість та безпека в цифровому світі”, 25 учасників, 9-10 грудня 2017, м. Київ.

Модуль 2: “Цифрова демократія та соціальні медіа для розширення прав і можливостей громадянського суспільства. Робота з даними (аналіз, перевірка, візуалізація)”, 25 учасників, лютий 2018.

Форум «Технології та Демократія», 200 учасників, березень 2018.

 

      Участь БЕЗКОШТОВНА за результатами відбору. Організатор Institute of Partnership and Sustainable Development покриває витрати на проїзд, проживання, харчування учасників.

     Digital Academy – міжсекторальний проект на перетині IT, медіа, неформальної освіти, належного врядування. До участі запрошуються активісти, волонтери, громадські діячі, журналісти, які працюють в напрямку розвитку демократії в Україні, в області захисту прав людини, безпеки, боротьби з корупцією, електронного та належного врядування, виборчого та процесу моніторингу реформ в Україні; які працюють з базами даних своїх громадських організацій (в т.ч. ОГС на які здійснюються кібератаки/які працюють в зоні АТО/зберігають великі масиви персональних даних активістів, волонтерів, журналістів) та мають потребу в підвищенні рівня обізнаності в сфері захисту персональних та даних організації, ефективної роботи з цифровими даними (аналізу, перевірки, візуалізації).

     Модулі будуть проходити у виді дводенних тренінгів з кращими українськими та міжнародними експертами з цифрової безпеки та роботи з даними. Мова викладання: Українська, російська.

Заявки приймаються до 15 листопада 2017 року.

Оголошення результатів відбору відбудеться до 20 листопада 2017 року.

ЗАПОВНЮЙ ЗАЯВКУ на участь за посиланням: https://goo.gl/forms/rtvOYAup1wIycKsl2 

    Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

    Партнер в проведенні заходів Академії – iHUB. Якщо виникли запитання, поради, пропозиції – надсилайте, будь ласка, Інституту партнерства та сталого розвитку Institute of Partnership and Sustainable Development на електронну скриньку ipsd.ukraine@gmail.com або ініціатору проекту Daria Mustafina.

    Подавай заявку і ти не лише дізнаєшся як захистити свої персональні та дані організації, але й подискутуєш над роллю технологій та нових медіа в розвитку демократії та належного врядування, особливостей ведення гібридної війни в Україні та світі. Ти зміцниш свої цифрові компетенції, підвищиш професійний рівень, медіа грамотність, обізнаність в питаннях безпеки та прозорості в Інтернеті. Ти навчишся ефективно використовувати нові засоби масової інформації, як потужний інструмент адвокаційних, правозахисних, інформаційних, антикорупційних кампаній, на практиці застосуєш нові інструменти та програми.

Ти підвищиш ефективність роботи своєї громадської організації через використання нових технологій, інновацій і креативного підходу.

Поринь в середовище розвитку та нових технологій разом з нами. Чекаємо на твою заявку: https://goo.gl/forms/rtvOYAup1wIycKsl2 та бажаємо успіху!

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *