Гранти для реалізації своїх мрій, які можна отримати в листопаді

Грант на магістратуру в Баварії, стипендії Justus & Louise Van Effen на навчання в Нідерландах і можливість безкоштовної аспірантури в Малайзії.

BAYHOST – грант на магістратуру та аспірантуру в Баварії

Конкурс для студентів із країн Східної Європи на отримання стипендій BAYHOST на навчання в Баварії. Стипендія покриває вартість навчання на магістерських і докторських програмах усіх спеціальностей. Для участі слід заповнити аплікаційну форму та подати пакет документів.

Грант: 8 820 € щорічно
Дедлайн: 1 грудня

Реклама

Грант на магістратуру в Erasmus University

Студенти, які подаються на програму MBA до Erasmus University Rotterdam School of Management, можуть отримати грант на навчання. Для цього спершу слід подати документи на участь у програмі навчання та одночасно заявку на стипендію. Грант надається на програми магістратури. Аплікаційну форму шукайте на офіційному сайті програми.

Грант: покриття коштів на навчання
Дедлайн: 13 листопада

MBL Logan Science Journalism Fellowship Program у США

Професійні журналісти, які працюють із темами довкілля та природничої освіти, можуть подавати заявки на участь у програмі MBL Logan Science Journalism Fellowship Program. Програма передбачає роботу в морській біологічній лабораторії. Серед обов’язкових вимог до учасників: мінімум три роки професійного досвіду та хороші знання англійської. Тривалість програми: 30 травня – 7 червня 2018 року.

Грант: проживання, харчування, робота в лабораторії, часткова оплата перельоту до США
Дедлайн: 1 березня

girl

Justus & Louise Van Effen Scholarships

Іноземні студенти запрошуються до участі в конкурсі на отримання стипендії Justus & Louise Van Effen Scholarships, що покриває навчання на магістратурі всіх спеціальностей університету Делфта в Нідерландах. Тривалість стипендії – 2 роки. Окремого аплікаційного процесу на отримання гранту не передбачено. Кандидат лише повинен подати документи на обрану програму.

Грант: покриття коштів на навчання та проживання
Дедлайн: 1 грудня

Грант на магістратуру та аспірантуру в Sunway University в Малайзії

Sunway University в Малайзії пропонує студентам магістратури та аспірантури стипендію, що повністю покриває оплату навчання.

Грант: оплата навчання
Дедлайн: 13 листопада

Стипендіальна програма Lester B. Pearson Scholarship на навчання в Канаді

Стипендія Lester B. Pearson Scholarship на навчання на бакалавраті в Канаді. Грант можуть отримати іноземні студенти, які закінчують навчання в школі і збираються до університету з наступного навчального року. Для участі потрібно подати заявку на одну з програм бакалаврату в University of Toronto, а опісля на стипендію Lester B. Pearson Scholarship. Окрім того, кандидата має номінувати його ж школа.

Грант: вартість навчання, вартість підручників, проживання. Стипендія виплачується всі 4 роки навчання в бакалавраті
Дедлайн: школа повинна номінувати студента до 30 листопада 2017, студент повинен подати заявку до 15 січня 2017

book

Wallace Fellowship на дослідження у сфері історії

Щороку Villa I Tatti, The Harvard University Center for Italian Renaissance Studies пропонує грант Wallace Fellowship на дослідження тривалістю від 4 до 6 місяців у Італії. Грант можуть отримати вчені будь-якої національності, які вивчають історіографію та вплив італійського Ренесансу на сучасну епоху (19-21 століття).

Грант: 4 000 $ щомісяця
Дедлайн: 15 листопада

Amsterdam Talent Scholarship на навчання на магістратурі

Студенти з усього світу запрошуються до участі в конкурсі на отримання стипендії Amsterdam Talent Scholarship (ATS) на магістратуру всіх спеціальностей університету. Перш ніж подавати заявку на стипендію, кандидат має отримати підтвердження про зарахування до Університету прикладних наук (Amsterdam University of Applied Sciences).

Грант: 3 000 € на навчання, що виплачується в кінці кожного року
Дедлайн: 31 грудня

Грант на навчання в ETH Zurich

Цюрихський університет щорічно виділяє стипендії для іноземних студентів, які бажають навчатися на програмах магістратури. Потенційні кандидати на отримання стипендії мають входити до 10 відсотків найкращих студентів свого потоку.

Грант: оплата навчання, стипендія
Дедлайн: 15 грудня

Програма Chevening на навчання у Великій Британії

Щороку іноземці мають змогу отримати стипендію на навчання в університетах Великої Британії з повним покриттям усіх витрат. Серед вимог до кандидатів – мінімум два роки досвіду роботи та необхідність повернення до України після завершення навчання. Грант надається на річну магістратуру всіх спеціальностей. Аплікант має обрати максимум 3 програми в британських університетах.

Грант: покриття коштів на навчання, стипендія, тревел-грант, грант на купівлю витратних матеріалів для проведення дослідження, покриття візових витрат, одноразова фінансова допомога після прибуття до Великої Британії
Дедлайн: 8 листопада

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *