Андрій Сочинський: “Не люблю досконалих жінок!”

      Не люблю досконалих жінок… Саме тих, якими годує нас Голівуд, і наші, прив’язані до нього стереотипи. І не люблю саме за їх фальшивість. І нехай дівчата, «розміри» яких прив’язані до загальновідомих стандартів, можуть на мене образитись, але справжні жінки, це ті – які справжні!

     Незалежно від їхніх габаритів, незважаючи на їхню зовнішність, головне в жінці – це її харизма. А жіноча харизма (частково на відміну від чоловічої) формується саме від того, на скільки жінка сприймає і любить себе! І тотальна біда українських жінок – це «впихання» себе у рамки «слабкої статі» та нещасної жінки під чоловічим крилом.

      Хоча справедливо сказати, що це не так! Не зважаючи на те, що нашим жінкам так зручніше, більшість із них чудово розуміють, що вдавати із себе слабку стать – це добрячий подарунок чоловікові, і гарний комплімент його самовтісі.

    Однак, саме ця «шийна мудрість» і формує баланс сімейного співіснування, – скаже більшість із жінок. Проте, чи робить ця мудрість Вас, жінок, щасливими, – питання ???!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *