Бердичівську молодь навчали планувати сім’ю

З нагоди Всеукраїнського тижня планування сім’ї Бердичівська міська громадська молодіжна організація «Молодь обирає життя» провела ряд тренінгових занять на тему репродуктивного здоров’я та планування сім’ї. Просвітницько-інформаційна кампанія для молоді різних навчальних закладів Бердичівського району тривала з 11 по 19 травня.

«Кожного року в Україні в першій половині травня проходить Всеукраїнський тиждень планування сім’ї. Саме в цей період всі громадські організації, які входять до Всеукраїнської Коаліції з репродуктивного здоров’я та планування сім’ї, проводять просвітницькі заходи. Розумна, здорова, гармонійно розвинена молодь потрібна нашій країні. Сучасні підлітки, які зараз навчаються в школах, училищах та коледжах, будуть в подальшому жити і будувати нашу країну. Якщо ми зараз не допоможемо потурбуватися їм про своє здоров’я, то майбутнього здорового покоління в країні не буде», – розповіла голова громадської організації «Молодь обирає життя» Тетяна Носова.

Так, 11 травня «Молодь обирає життя» разом із представниками районного Центру соціальних служб для дітей, сім’ї і молоді завітали  до Скраглівської ЗОШ І-ІІІ ст. У дружній атмосфері пройшов тренінг, активно та із задоволенням учні включилися у розмову. Такі ж заходи відбулися в Хажинській ЗОШ І-ІІІ ст., Гришковецькій школі-інтернаті і на базі гуртожитку Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права.

«Учні старших класів та студентки коледжу дізнались більше про фактори, які впливають на репродуктивне здоров’я, сформували навички планування майбутньої сім’ї і визначили, які саме цінності мають лежати в основі здорової та повноцінної сім’ї, отримали більше знань про здоров’я взагалі.Молодь відмітила важливість проведених занять, зазначила, що дізналась багато нової інформації. Найбільше вражена була тим, як легко можна спілкуватись на такі інтимні та особисті теми», – підсумувала Тетяна Носова.

За словами організаторів, всього просвітницько-інформаційною кампанією було охоплено 97 дітей. Серед них розповсюджено більше 300 примірників інформаційних тематичних видань різного спрямування, наданих Всеукраїнською Коаліцією з репродуктивного здоров’я і планування сім’ї.

носова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *