Безкоштовні консультації від бізнесу для громадського сектору

Pro Bono Club Ukraine разом з партнерами з бізнесу проводять безкоштовні консультації для громадського сектору. Можливість отримати індивідуальну консультацію від фахівців з бізнесу тепер діє на постійній основі.

Вже зараз можна подати заявку на консультації у таких сферах:
– медіація та проведення переговорів від Анжели Кричиною, сімейної та бізнес-медіаторки ГО Ліга медіаторів України,
– корпоративно-соціальна відповідальність та сталий розвиток від Олени Нескородяної, незалежної експертки з КСВ та сталого розвитку,
– digital комунікації від Лії Шейніної, CMO digital-агенції Kosmiqs.

Отримати pro bono консультації можуть представники/ці громадських організацій, соціальних ініціатив та соціальних підприємств. Для цього оберіть актуальну для вас тему на сайті та подайте заявку. Протягом тижня ви отримаєте листа з результатами. Якщо ви маєте чіткий запит в рамках теми консультації та відповідаєте критеріям відбору, вас познайомлять з фахівцем/чинею для подальшої роботи.

Ініціатива покликана допомогти громадському сектору розвиватись та покращувати свою діяльність. Консультації проводяться безкоштовно в рамках культури pro bono (інтелектуальне волонтерство, безоплатна професійна і експертна професійна допомога для суспільного блага).

Джерело: https://biggggidea.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *