Онлайн майстерні з гендерного мейнстримінгу

Що? Онлайн-майстерня – це  місяць відкритих семінарів та тренінгів з тематики інтеграції гендерного підходу у  програми, бюджети та діяльність організацій. Мета – познайомити учасниць/учасників з практичними інструменти гендерного підходу та надати керівні принципи застосування підходу заснованого на прах людини та гендерній рівності

Для кого?  Для молодих дослідниць та дослідників, зокрема з числа представниць та представників громадських організацій, які займаються аналітичною діяльністю та  планують  підвищити свої знання у гендерній проблематиці та зацікавлені у подальшій співпраці у проведенні освітньої та дослідницької роботи.

Коли? Заходи майстерні відбуватимуться протягом листопада 2020 р. в онлайн режимі. Очікується, що учасниці/учасники відвідуватимуть 2-3 заходи на тиждень (за вибором відповідно до графіку). Тривалість кожної зустрічі 60-120 хв. Зверніть увагу, що участь у Майстерні можлива у форматі окремих заходів.

Увага!  Учасниці/учасники, які візьмуть участь у більшості заходах та  успішно складуть тест будуть запрошені на тренінг для тренерів з гендерно орієнтованого бюджетування (ТоТ), який відбудеться у грудні 2020 р.

Як взяти участь? Для участі у Майстерні зацікавлені особи мають заповнити Форму реєстрації   

Джерело:  https://gurt.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *