Безпечний контент онлайн і оффлайн

У п’ятницю, 26 серпня, на базі редакції газети «Прапор» відбувся другий баркеп для старшокласниць і старшокласників про безпеку в Інтернеті «Створюй, спілкуйся: якісний інтернет починається з тебе». Його провела Ірина Сівінська. Розпочалася зустріч із знайомства та презентації учасників та учасниць. Потім ознайомилися з основними аспектами безпечного поводження в інтернеті. Обговорили, як уникнути й убезпечитися від загроз в інтернет-просторі, які зустрічаються найчастіше. Пройшли тестування щодо безпеки в Інтернеті. Визначили рівень знань й алгоритм дій у разі потрапляння у скрутну ситуацію, пов’язану з кібершахраями чи злочинами. Особливу увагу приділили темі протидії пропаганді та фейкам під час війни.

Найбільш цікавою для учасників була частина, де вони вчилися знімати коротенькі цікаві відео та робити якісні фото для соціальних мереж. Обрали для цього зручну локацію кабінет із дзеркалами у Хорошівському будинку культури. Учасники на прикладі відпрацювали, як треба робити інформаційно змістовні відео чи якісні фото з додаванням різних ефектів. – Сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все: мобільні телефони, планшети, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі. Необхідно знати й застосовувати правильні способи захисту нашого приватного життя, коли ми перебуваємо онлайн, – відзначила Ірина Сівінська.

На завершення зустрічі учасники отримали пам’ятки з основними правилами поведінки в інтернеті.


Захід відбувся в рамках проєкту «Разом Краще» ГО «Інститут Креативних Інновацій» та Асоціації професійних журналістів та рекламістів Житомирщини в рамках програми Чорноморського фонду регіонального співробітництва за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст є виключною відповідальністю автора та ГО і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *