Медіграмотними вчились ставати учні Високівської громади

У одній із найбільш активних ОТГ нашого регіону – Високівській громаді триває серія тренінгів з медіаграмотності, цього разу участь взяли підопічні Високівського ліцею. Так, 22 липня на тренінгу «Фейки, пропаганда та дезінформація в медіа: розпізнаємо і протидіємо» учні навчилися відрізняти справжні новини та адекватно почувати себе в епоху епідемії фейків, також запам’ятали інструменти перевірки інформації, як протидіяти маніпуляціям та пропаганді.

«На даний час тема медіаграмотності надважлива. Ми не лише поговорили, ми понесли цю інформацію до учнів, які будуть використовувати її та передавати іншим. Сьогодні це – наш фронт – зазначив ініціатор заходу, соціальний педагог ліцею Іван Баб’як.

Окремо учні висловили вдячність за проведення тренінгу в офлайн формі в цих важких умовах, бо це налаштовує їх на затишну атмосферу та дає можливість краще зрозуміти тему.  Захід реалізували в рамках спільної ініціативи активістів Високівської громади та газети «Прапор», підтриманої в рамках проєкту «Разом Краще», після проходження додаткового навчання в сфері медіаграмотності та протидії фейкам і пропаганді.

Захід відбувся в в рамках проєкту «Разом Краще» ГО «ІнститутКреативних Інновацій» та Асоціації професійних журналістів та рекламістів Житомирщини в рамках програми Чорноморського фонду регіонального співробітництва за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю автора та ГО і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *