До толерантного суспільства через неформальну освіту молоді

Дуже приємно, коли для молоді не просто організують відпочинок на природі, а ще й намагаються його зробити змістовним. Таким є екологічний табір «Місце сили», що організований ЖОГО «Співдружність екології людини «ЕКОМЇР».

15 липня цей екотабір приймав проект ЖОАФСС «До толерантного суспільства через неформальну освіту молоді». В рамках зустрічі відбувся тренінг для підлітків «Профілактика злочинів на ґрунті ненависті».

Учасники виявляли справжній інтерес до питань що розглядались. Так для підлітків було важливим навчитись відрізняти злочині на ґрунті ненависті від інших, дізнатись про їхні індикатори, визначити власне ставлення та особисті упередження до певних груп людей. Вони із задоволенням брали участь  в асоціативних вправах для кращого відчуття можливої дискримінації та із завзяттям моделювали конструктивну поведінку в подібних ситуаціях.

Особливо несподіваним (але приємним) виявився той факт, що молодь вже в цьому віці чудово рефлексує проблему дискримінації і злочинів, пов’язаних із нею. Загалом учасники тренінгу показали високий рівень позитивних якісних змін у ставленні до згаданої проблеми і навчання завершилось із самими приємними враженнями.

Принагідно, хочу нагадати, що захід відбувся в рамках проекту ЖОАФСС «До толерантного суспільства через неформальну освіту молоді» за фінансової підтримки ОБСЄ/БДІПЛ.

P.S. Також пропонуємо Вашій увазі антидискримінаційний мультфільм “Каструлька”, який був використаний для опрацювання під час тренінгу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *