дискусія «Нові часи – старі загрози: стратегії захисту та розширення прав людини в умовах активізації антиґендерних рухів»

  В рамках VII Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства Український жіночий фонд організовує дискусію «Нові часи – старі загрози: стратегії захисту та розширення прав людини в умовах активізації антиґендерних рухів».

   На думку правозахисних організацій, у 2018 році суттєво загострилася ситуація у сфері прав людини. Причому деструктивні зміни відбулися як у політичній площині (блокування прийняття законодавства з питань протидії домашньому насильству тощо), так і в питаннях особистої безпеки правозахисниць/ків (почастішали напади праворадикальних угруповань як на публічні заходи, так і на просвітницькі події).

  На сьогодні можна впевнено, хоча і з сумом, стверджувати, що правозахисницям/кам протистоять організовані рухи, а це означає, що активістки/ти мають справу з системними заходами, які мають на меті саботувати, блокувати діяльність, а часто і залякати тих, хто працює у сфері захисту прав жінок, ЛГБТІК+ та інших сферах, пов’язаних з правами людини.

   Таким системним діям потрібно протиставити тільки такі самі чіткі стратегії. Саме тому ми запрошуємо організації громадянського суспільства зібратися 29 листопада в рамках Форуму організаційного розвитку для того, щоб під час дискусії обговорити, запланувати та скоординувати наші спільні дії у найближчому майбутньому.

   Закликаємо до участі у дискусії гендерних експерток, феміністок, ЛГБТІК+ активістів та активісток, представників та представниць громадянського суспільства, які так само стривожені згортанням прав людини в Україні, втручанням релігійних організацій у державну політику, розгулом праворадикальних формувань.

   Модераторка: Світлана Дубина.

   ВАЖЛИВО:
1) Для участі у дискусії прохання зареєструватися за посиланням https://ukr.wf/forum18 до 21 листопада
2) Частині учасниць та учасників УЖФ зможе компенсувати вартість квитків до Києва та у зворотному напрямку і проживання.
3) Лише підтвердження з боку УЖФ є гарантією Вашої участі та отримання компенсації
4) Якщо Ви вже зареєстровані для участі у Форумі, Ви автоматично отримуєте можливість взяти участь у дискусії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *