Ефективне партнерство навіть у найменших громадах дає відчутні результати

Високівська ОТГ, попри всі стереотипи як до однієї із найменш чисельних громад Житомирщини, продовжує приємно вражати своїми успіхами. Вивчаючи громаду під час неодноразових візитів, ми прийшли до висновку, що запорука нових втілених проектів та ініціатив – співпраця місцевої влади із активними жителями, які об’єднались у місцеву громадську організацію “Надія Високого”, що вже не вперше стає прикладом ефективного локального фандрейзера, який дійсно працює на громаду.
&nbsp

Таких прикладів за багаторічну діяльність організації назбиралось чимало. Одна із останніх таких ініціатив ГО «Надія Високого» – проект «Створення навчально-тренінгових кабінетів з безпеки в Забрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Високівській гімназії», який реалізується спільно з Програмою Розвитку ООН за фінансової підтримки Королівства Нідерландів в межах Програми «Відновлення та розбудова миру» на території Високівської ОТГ.

Про дієву модель громадсько-державного партнерства і її результати в цьому проекту зазначає Ольга Дикунець очільниця ГО “Надія Високого”:

 

 

Проект направлений на підвищення безпеки жителів громади шляхом проведення навчально-виховних заходів на теми: «Безпека очима дітей», «Життя без насильства», «Здоровий спосіб життя», «Життя без булінгу», «Я маю право» та інші.
За кошти першого траншу закуплено оргтехніку та комп’ютерні меблі, за кошти другого та третього траншу буде проведено поточний ремонт в двох навчально-тренінгових кабінетах з безпеки та закуплено десять стендів з відповідної тематики. Створення навчально-тренінгових кабінетів з безпеки для учнів та жителів нашої ОТГ дійсно є необхідним для формування в кожного учня, громадянина системи знань з питань основ держави та права, профілактики підліткової злочинності, прищеплення навичок правосвідомої поведінки, формування потреб та умінь захищати в установленому порядку свої права. Для досягнення позитивних результатів було створено два кабінети на базі Забрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Високівської гімназії для проведення різноманітних безпекових заходів, тренінгів за участю працівників поліції, ДСНС, медичних працівників, працівників безоплатної вторинної допомоги, працівників з охорони праці. Тому що правове та безпекове виховання в учнів – це складова частина виховання загалом. А в сучасних умовах – ще й запорука безпеки наших дітей, тобто нашого майбутнього

 

Не відмітити ефективність такого партнерства не міг і очільник Високівської ОТГ Микола Бардук, у співпраці з якою і реалізовувався цей проект:

Громадська організація «Надія Високого» дієва, активна, не хоче зупинятися на досягнутому, об’єднання громадян хоче змінити своє життя на краще і ми готові та відчуваємо в собі сили та впевненість до реалізації наступних проектів в подальшому у відкритій та прозорій співпраці з цією командою та ПРООН в Україні. У нас є команда, є цікаві ідеї, проте не вистачає часу, тому дуже хочеться, щоб односельці активніше долучалися до розбудови своєї громади, беручи приклад з таких громадських організацій.

 

Проект реалізується у співпраці ГО «Надія Високого» та ПРООН в рамках програми «Відновлення та розбудова миру» за фінансової підтримки королівства Нідерландів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *