ЄБРР шукає у Житомирі партнера, щоб створити центр підтримки бізнесу

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) оголошує про початок повторного тендеру з відбору регіонального партнера, на базі якого функціонуватиме 15 (п’ятнадцятий) центр підтримки бізнесу в рамках ініціативи EU4Business. Серед запропонованих міст є і Житомир, а подаватись можуть і неприбуткові організації.

У зв’язку з тим, що серед наданих профайлів з міста Полтава, ми не знайшли організацію, яка б повністю відповідала заявленим вимогам, було прийняте рішення про повторне оголошення тендеру з розширенням географічного обмеження для цього центру підтримки бізнесу.

Ми запрошуємо організації з Полтави, Сум та Житомиру до надання заявок на участь у тендері до 31 січня 2017 року включно.

Ознайомитись з умовами участі можна за посиланням: https://drive.google.com/open….

Перелік найчастіших питань та відповідей щодо участі у конкурсі та підготовки документів: https://drive.google.com/open….

Нагадуємо, що 13 грудня 2016 року ЄБРР оголосив 14 партнерів, на базі яких буде сформовано мережу центрів підтримки бізнесу у рамках ініціативи EU4Business. Під час прес-конференції було також заявлено, що 15 партнера буде оголошено пізніше.

Джерело:

ЄБРР

Leave a Reply

%d bloggers like this: