Всеукраїнський тур “ЗміниТИ: взаємодія заради змін” розпочнеться з Житомира

7 лютого об 11:00 в приміщенні Житомирської обласної ради (Майдан Корольова,1, 4-й поверх) представники місцевої влади, об’єднаних територіальних громад, громадських організацій та Міністерства охорони здоров’я зберуться для обговорення ключових проблем в Україні та першочергових кроків для їхнього подолання.

Громадська організація “Центр UA” спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та представниками Міністерства охорони здоров’я розпочинає Всеукраїнський тур “ЗміниТИ: взаємодія заради змін”, аби зібрати позиції представників найактивніших спільнот Житомирщини для розробки системних змін у країні. Взаємодія заради змін допоможе зрозуміти і сформулювати власні очікування до змін в країні, знайти однодумців і згуртуватись навколо спільних позицій, а також співпрацювати один з одним та владою, вимагаючи врахування спільних інтересів.

Разом із представники місцевої влади, об’єднаних територіальних громад, професійних медичних спільнот, громадських активістів, журналістів, місцевих підприємці та студентів ми зруйнуємо міфи та обговоримо:

  • які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні;
  • що мають зробити громади та місцева влада для впровадження змін на прикладі реформи системи охорони здоров’я;
  • як платники податків можуть контролювати, на що витрачаються їхні гроші;
  • за яких умов влада почує позиції та вимоги громадян і як вплинути на прийняття рішень.

Запрошуємо Вас долучитись до обговорення.

Для підтвердження присутності на заході, просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/fSjnbh

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *