Євротур Житомиром відбувся!

Про це офіційно повідомили організатори квесту МГО “Сучасний Формат” 24 вересня 2016 року в рамках “Майстерні міста”.

Завдання квесту базувалися на тому, аби віднайти у Житомирі цікаві місця, споруди тощо, схожі до тих, які існують у Європі. На кожній із локацій на учасників квесту чекали запитання та додаткові завдання від наших волонетрів.

Учасники та учасниці квесту (8-ім команд по 4 представники у кожній) ходили, бігали, їздили на громадському транспорті, на велосипеді, і навіть – гребли :)

Оголошення результатів квесту та нагородження переможців відбулося 25 вересня 2016 року на майданчику «Майстерні міста» біля кінотеатру «Жовтень».

Перемогу у квесті, та головний приз – фітнес-браслети, отримала команда “Мікс”,

друге місце та каремати дісталися команді “DreamTeam”

третє місце і спортивні бутилочки для води отримали учасники команди “Дельфіни”

Вітаємо переможців!

Від імені МГО “Сучасний Формат” висловлюємо вдячність нашим волонтерам, студентам Соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка, які працювали на локаціях. Волонтери отримали дипломи за активну участь у “Майстерні міста” та квитки на перегляд фільмів від кінотеатру “Україна”.

 P.S. Урбаністично-культурний захід «Майстерня міста» проводився в рамках проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні”, що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» у співпраці з Житомирською міською радою та фінансується урядами Німеччини та Швейцарії. Майстерня міста має на меті підвищення ефективності взаємодії громадських організацій, ініціатив, митців, ремісників, громадських активістів та Житомирської міської влади. Головною метою заходу є залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення міста в процесі реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Джерело:

Сучасний формат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *