На зло стереотипам або як у Житомирі переселенці вирішили стати потужним ресурсом у нових громадах

     На зло стереотипам, які відверто кажучи, мають місце у наших громадах, переселенці з Житомирщини вирішили стати потужним ресурсом у своїх нових громадах. Для цього вони разом з командою Житомирської обласної Асоціації фахівців соціальної сфери  навчались  “мистецтву” громадської діяльності.

      23 вересня у Житомирі відбувся тренінг для активних представників та представниць вимушених переселенців, що обрали своєю новою домівкою Житомирщину. У невимушеній атмосфері, колеги, що вирішили стати активними діячами в нових громадах навчались практичним аспектам реєстрації, правового регулювання та стратегічного планування у діяльності громадських організацій. А також розпочали процес юридичного оформлення власних громадських ініціатив у громадські організації, і, більше того, почали конкретно планувати власну діяльність.

         І хоча, зрозуміло, що цей тренінг – не панацея, але він став чудовим стартом у серії тренінгів для ВПО, що дозволить їм не тільки зареєструвати ГО, а й зробити її успішним інструментом громадського розвитку.

         Втілення цього задуму стало можливим завдяки ГО «КримСОС» та фінансування від Агенства ООН у справах біженців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *