Грантовий конкурс екологічних проектів «Захист Землі від руйнування озонового шару та пом’якшення наслідків зміни клімату в Україні: спрямування на зміцнення потенціалу та підвищення обізнаності»

   Програма розвитку Організації Об‘єднаних Націй в Україні (ПРООН) за підтримки Глобального екологічного фонду запрошує до участі у грантовому конкурсі проектних пропозицій «Захист Землі від руйнування озонового шару та пом’якшення наслідків зміни клімату в Україні: спрямування на зміцнення потенціалу та підвищення обізнаності».

  У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні громадські організації, що мають відповідний досвід та займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадянського суспільства.

  Проектні пропозиції повинні враховувати положення Методичних рекомендацій з управління грантами ПРООН-ГЕФ, які можна знайти у додатках нижче або отримати електронною поштою, звернувшись до офісу ПРООН за електронною адресою: nina.pashchenko@undp.org та вказати у рядку теми листа – «Методичні рекомендації_конкурс озон».

  Для отримання більш детальної інформації щодо підготовки проектних пропозицій, отримання аплікаційних форм та участі у конкурсі просимо ознайомитись з інформацією у додатках.

  Поштова адреса для відправки проектних пропозицій:  01021, м. Київ, Кловський узвіз, 1, ПРООН в Україні, до уваги ПРООН – Озон.

 Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією вважатиметься датою отримання документів від громадських організацій та організацій громадянського суспільства.

  Проект ПРООН – ГЕФ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.

  Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 1 березня 2019 р., 18:00.

  Додатки

  Для довідки:

Грантовий конкурс проводиться проектом ПРООН «Початкова реалізація прискореного вилучення з обігу гідрохлорфторвуглеводів (ГХФВ) у регіоні країн з перехідною економікою (КПЕ)», що впроваджується за підтримки Глобального екологічного фонду, спрямований на сприяння виконанню зобов’язань, взятих Україною за міжнародними договорами щодо питань, пов’язаних із захистом озонового шару Землі та управлінням у сфері захисту навколишнього середовища, зокрема Монреальським протоколом та Віденською конвенцією про охорону озонового шару, Стороною яких є Україна.

  Дізнатися більше про проект

  Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *