Проект “Я зможу!” розширює горизонти

  Проект «Я зможу!» розпочинає новий етап роботи та планує розширити свою діяльність в регіонах України у 2019 році. Ми прагнемо знайти партнерів, які мають на меті створення додаткових можливостей для реалізації жінок та зменшення стереотипного ставлення до них у суспільстві.

  З 15 лютого оголошується прийом заявок на участь в проекті «Я зможу!» регіональних громад та громадських організацій, активістів та ініціативних груп, спільнот та інших об’єднань, що працюють в Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Івано-Франківську. Будуть розглядатися заявки і з інших регіонів, якщо вони будуть мотивуючими та конструктивними. Умови співпраці досить гнучкі, в них буде враховано потреби кожного регіону. До розгляду можна пропонувати будь-які формати: лекції, тренінги, майстер-класи тощо. Всі вимоги викладені у формі заявки:  http://bit.ly/2S1BPjV

  Останній день прийому заявок – 15 березня

  Проект «Я зможу!», який реалізується Фондом Олени Пінчук разом з Фундацією Кока-Кола з 2017 року та має на меті підтримку жінок та жіночих ініціатив, вже об’єднав 40 менторок та декілька тисяч учасниць. Успішні українські жінки стали наставницями для тих, хто лише розпочинає шлях до своєї мрії. Під час проекту відбулося більше 30 менторських зустрічей, а близько 300 учасниць мали можливість поспілкуватися з наставницями під час щомісячних мітапів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *