Гранти на розвиток українсько-британського співробітництва у мистецькій cфері

В рамках мистецької програми Британська Рада вирішила допомогти Україні взяти участь у програмі Creative Europe. Ми пропонуємо невеликі гранти на подорожі британським чи українським організаціям, щоб ті могли розпочати чи поглибити співпрацю та у перспективі створити спільну заявку на програму Creative Europe.

Наша мета – спростити доступ України до суттєвих можливостей фінансування Creative Europe та підтримати розвиток партнерства між культурними спільнотами двох країн.

Ми пропонуємо гранти до £2400 для фінансування двох подорожей між британськими та українськими організаціями. Це можуть бути або дві окремі подорожі (у будь-якому напрямку) однієї людини або один візит двох осіб.

Мета гранту – дати заявникам змогу познайомитися з потенційним партнером та розглянути можливість спільної заявки для програми Creative Europe (дедлайн 5 жовтня 2016 року).

ХТО?

Конкурс відкрито для зареєстрованих українських та британських культурних установ та інших галузевих організацій (торговим об’єднанням, креативним підприємствам), що вже мають певні міжнародні зв’язки та планують розширити своє співробітництво і подати заявку на Creative Europe. Заявники та їхні партнери повинні відповідати критеріям для подання заявки на програму в 2016 році.

ЯК?

Заповніть форму заявки англійською мовою відповідно до інструкцій та надішліть її нам до 31 травня 2016 року. Переможці отримають відповідне повідомлення до 30 червня 2016 року.

Джерело:

Британська Рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *