Регіональний семінар “Як використовувати анімацію у просвітницькій роботі”

Чи можуть мультфільми покращити життя людей та бути важелем суспільних змін? Ми впевнені, що так.

Проект HUMRA – це анімація про Права Людини. Ми створюємо мультфільми, які спонукають до роздумів над тим, що таке людина, які вона має права і свободи та розробляємо навчальні методики з викладання прав людини для підлітків та молоді.

В рамках проекту HUMRA відкрито конкурс на участь у навчальному циклі “Як використовувати анімацію у просвітницькій роботі”. 

Під час семінару будуть розглянуті наступні питання:

– як підбирати робочий матеріал, на що звертати особливу увагу при розробці програми

– основні методи роботи з групою, як будувати дискусію та рефлексію.

– як отримувати та використовувати зворотній зв’язок з аудиторією

Перший регіональний захід циклу відбудеться 22 травня 2016р. у м. Вінниця.

Пріоритетні регіони: Вінницька, Хмельницька, Чернівецька, Житомирська, Київська, Черкаська та Кіровоградська області.

До участі запрошуються  тренери та активісти, які зацікавлені у поширенні цінностей прав людини серед молоді та підлітків.

Вимоги до претендентів:

– мати досвід участі в навчальних заходах з прав людини (випускники національної програми “Розуміємо Права Людини”, тренінгів Ради Європи, курсів з прав людини Міжнародної Школи Прав Людини та Громадських Дій” або інших подібних навчальних програм)

– брати активну участь протягом всього семінару, бути присутнім від початку і до закриття.

– в подальшому провести протягом 2 місяців мінімум 2 практичні заняття з молоддю за темою прав людини з використанням методик та анімації HUMRA.

Учасники заходу отримують сертифікат та, в подальшому, мають можливість приєднатися до мережі HUMRA, брати участь у навчальних заходах просунутого рівня, в тому числі, міжнародних і отримувати ресурсну, консультативну чи інформаційну підтримку від проекту HUMRA.

Організатори забезпечують харчування учасників протягом робочого дня,  відшкодовують витрати на проїзд в обох напрямках за умови наявності проїзних документів в межах вартості проїзду рейсовим автобусом, плацкартним чи купейним вагоном поїзда.

Для участі у конкурсі необхідно до 14 травня 2016 р. заповнити аплікаційну форму за посиланням http://bit.ly/1PYmSpN. Про результати конкурсного відбору буде повідомлено 15 травня 2016 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *