Гранти, на які можна подаватися в березні

Стипендії від уряду Румунії, фінансова допомога для навчання у Словаччині й гранти на підтримку митців.

Гранти для митців The Hopper Prize

The Hopper Prize – конкурс грантів та виставкова платформа, що пропонує серію індивідуальних грантів загальною сумою 5 000 $. У той час, коли багато джерел фінансування окремих артистів та художників зменшуються або скорочуються, Hopper Prize пропонує безпосередню фінансову допомогу. Організація надає 5 грантів щорічно. Переможців відбирають за якістю їхньої роботи. Конкурсантам потрібно подати заявку, сплатити вартість участі (4 роботи – 40 $, 8 робіт – 60 $, 15 робіт – 80 $) та завантажити свої роботи.

Грант: обсяг кожного – 1 000 $
Дедлайн: 15 травня

Scholarship in Slovakia

Scholarship in Slovakia – це благодійний стипендійний проект, спрямований на українських студентів, які хочуть здобути освіту в Словаччині. 2018 року відбудеться 4 набір на програму. Якщо учасник хоче навчатися словацькою мовою, то він/вона дістає змогу пройти інтенсивний курс із словацької мови в межах партнерської програми Словацького технічного університету в Братиславі (тривалість – один рік).

Грант: стипендія повністю покриває оплату навчання в найбільших університетах Словаччини, а також надається щомісячна стипендія впродовж усього періоду
Дедлайн: 15 квітня

Стипендія на магістратуру з економічних і технічних дисциплін

Корпоративний університет «Ені» пропонує стипендії для іноземних вступників на магістерську програму Management and Economics of Energy and the Environment.

Грант: обсяг – 25 000 €
Дедлайн: 31 березня

friends

Гранти на дослідження з українсько-канадської тематики

Дослідницькі гранти розраховані на підтримання чітко визначених і детально спланованих наукових досліджень, які становлять наукову цінність і мають невеликий бюджет. Тематика досліджень – гуманітарні та соціальні науки, право, педагогіка, бібліотечна справа. Для участі слід заповнити анкету. Заявки приймаються українською мовою.

Гранти надаються для досліджень і визначаються в індивідуальному порядку.
Дедлайн: 1 березня

Social Impact Award

Social Impact Award – міжнародна програма з розвитку соціального підприємництва для молоді, яка проходить щороку одночасно в 20 країнах світу. До SIA входить освітній цикл і конкурс проектів у сфері соціального підприємництва на отримання стипендій. Конкурсанти візьмуть безкоштовну участь у тримісячній інкубаційній програмі, де разом з експертами й наставниками будуть працювати над реалізацією бізнес-плану. Важлива умова: проект не повинен мати іншої фінансової підтримки чи бути фіналістом інших освітніх конкурсних програм.

Грант: 1 500 € – трьом фіналістам, поїздка на саміт у Грузію – переможцю
Дедлайн: 15 травня

Стипендії від уряду Румунії

Уряд Румунії пропонує гранти на навчання студентам бакалаврату, магістратури та аспірантури. Перевага віддається кандидатам, які обирають навчання на таких програмах: політологія та адміністративні науки, педагогіка, культура Румунії, журналістика, технічні науки, сільськогосподарські науки, нафтова і газова справа, ветеринарна медицина, архітектура, музика, мистецтво. Навчання відбуватиметься румунською мовою. Кандидатам, які не володіють румунською, пропонується пройти підготовчий рік.

До гранту входить: оплата навчання, оплата проживання в гуртожитку, фінансова підтримка студентам.
Дедлайн: 15 березня

studying

Грант на навчання в Японії від Японської асоціації жінок в університетах

Японська асоціація жінок в університетах розпочала відбір на міжнародну програму фінансування іноземних студенток 2018 року. Мета програми – надати фінансову підтримку для тих, кому дуже важливо продовжувати навчання і дослідження в Японії. Для того щоб подати заявку на отримання гранту, потрібно відправити 5 копій заповненого бланку заявки (1 і 2 частина), а також 3 рекомендаційних листи й інші документи (лист про зарахування і результати медогляду).

Грант: організатори програми пропонують кандидаткам грант обсягом від 700 000 до 1 000 000 єн (від 5 832 $ до 8 332 $). Коли приймається рішення про нарахування суми гранту, до уваги береться тривалість програми навчання в Японії та безліч інших факторів. Грант розрахований на навчання тривалістю 5 місяців з вересня 2018 по березень 2019 року.
Дедлайн: 31 березня

Newton International Fellowships

Завдяки програмі Newton Fellowships кандидати наук з усіх країн світу можуть проводити постдокторські дослідження у центрах Великої Британії протягом 2 років. Програма стосується природничих, соціальних і гуманітарних наук. Щоб отримати стипендію, потрібно заповнити онлайн-заявку.

Грант: програма розрахована на дворічне дослідження, протягом якого кандидати наук отримуватимуть 24 000 £ на рік + 8 000 £ на дослідницькі потреби та одноразову виплату в обсязі 2 000 £ на транспортні витрати.
Дедлайн: 27 березня

Стипендія для навчання на магістерській програмі з комп’ютерних наук в Університеті Цзинаня, Китай

Школа інформатики та інформаційної інженерії Університету Цзинаня, Китай, запрошує іноземних студентів вступати на трирічну програму магістратури. Навчання – англійською мовою.

Стипендія покриває реєстрацію, навчання, стажування та навчальні матеріали, проживання в кампусі університету;
медичне страхування, щомісячну допомогу.
Дедлайн: 20 березня

Джерело: http://studway.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *