Можливості березня для студентів та науковців

Тренінг у Шотландії для студентів, що цікавляться журналістикою, літні школи на тему за вибором у Лондоні й міжнародний молодіжний саміт у Швейцарії.

Навчання в магістратурі на спеціальності «Картографія»

Програма магістратури Cartography M.Sc. – це чотирисеместрова програма чотирьох університетів, які розміщені в Німеччині, Австрії й Нідерландах. У центрі програми – вивчення картографії та геоінформатики. Грант покриває транспортні витрати, вартість навчання, візи, проживання, медичного страхування. Крім того, щомісяця виплачуватиметься 1 000 €. Організатори пропонують 25 стипендій.

Умови: грант – повна стипендія
Де: Мюнхен, Дрезден (Німеччина), Відень (Австрія), Енсхеде (Нідерланди)
Коли: 2018-2019 роки
Дедлайн: 15 березня

Міжнародний студентський хакатон у Львові

Якщо ти маєш цікаві ідеї щодо покращення роботи студентського самоврядування, а також готовий приймати виклики, то подавайся на International Students Hackathon. Це 24 години нетворкінгу, критичного мислення і не тільки.

Умови: участь безкоштовна за умови завчасної реєстрації https://goo.gl/iauUGe
Коли, де: Львів, 9-10 березня
Дедлайн: 8 березня

Літня школа «Студії пограниччя у Центрально-Східній Європі та Чорноморському регіоні»

Літня школа для молодих дослідників є можливістю набути знань про сучасні дослідження зі студій прикордоння, представити власні проекти, взяти участь у публічних заходах і дискусіях та приєднатись до міжнародної мережі дослідників у динамічній міждисциплінарній галузі. Програма відкрита для магістрів, аспірантів, молодих вчених і працівників освітньої та культурної сфер. Робочі мови школи – англійська, українська й російська. Рівень володіння англійською мовою має бути достатнім для навчання, виступів та участі в дискусіях.

Умови: участь у літній школі є безкоштовною. Дорожні витрати, поселення та харчування забезпечують організатори.
Коли, де: Харків, 25 червня – 6 липня 2018 року
Дедлайн: 1 квітня

girl

Всесвітній молодіжний саміт у Швейцарії

Організація «Глобальні творці змін» приймає заявки на участь у Всесвітньому молодіжному саміті, який відбудеться 12-18 серпня 2018 року у Швейцарії. Молодіжний саміт стане тижнем тренінгів, воркшопів та нетворкінгу для 60 здійснювачів змін з усього світу. Подавати заявки на участь можуть усі охочі. Учасники повинні мати від 18 до 23 років.

Умови: організатори забезпечують проживання й харчування під час саміту
Коли, де: 12-18 серпня, Швейцарія
Дедлайн: 4 березня

Літня школа у Великій Британії

Королівський коледж Лондона пропонує стипендії студентам-відмінникам з високою мотивацією до участі в літніх школах. Університет пропонує 8 стипендій студентам, які бажають пройти навчання в літніх школах програми бакалаврату. Стипендія повністю оплачує навчання в одній з літніх шкіл (1 500 £). У межах подання заявки слід створити відео з відповіддю на запитання: «Why does London matter to the world in 2018?»

Умови: грант на участь – 1 500 £
Коли, де: Лондон, літо 2018 року
Дедлайн: 1 квітня

Літня школа Університету Касселя, Німеччина

Літні школи Університету Касселя – це інтенсивні короткострокові програми навчання, розраховані на іноземних студентів, дослідників та професорів. Кожен учасник може вибрати 1 модуль і взяти участь у 2 семінарах, а також відвідати мовні курси. Обрати модуль можливо на свій розсуд, навіть якщо ваша спеціальність не відповідає обраній темі.

Умови: вартість навчання у школі – 2 190 €, університет пропонує стипендії. Стипендія покриває вартість навчання, проживання і дворазове харчування. До стипендій та вартості річної школи не входять обіди, особисті й транспортні витрати.
Коли, де: Німеччина, літо 2018 року
Дедлайн: 18 березня

Міжнародний саміт LEAP у Хорватії

LEAP (Learn, Engage, Act, Progress) – найбільша міжнародна молодіжна конференція в Південно-Східній Європі. Це триденна конференція, на якій збирається понад 2 000 молодих лідерів з понад 30 країн. Центральними в саміті є теми інновацій, IT, сучасні технології, підприємництво, розвиток кар’єри та історії, що змінюють життя. Саміт LEAP збирає людей з різних країн світу, щоб спільно навчатись задля вирішення проблем сучасності.

Умови: участь у саміті безкоштовна. Організатори дають різні можливості проживання в Загребі.
Коли, де: Загреб, Хорватія, 15-17 березня 2018 року
Дедлайн: 1 березня

workspace

Грант Next Generation Women Leaders

McKinsey&Company пропонує грант на дослідження важливості жінок-лідерів та їх впливу на економіку. Це також змога створити персональний жіночий стиль керівництва, навчитися використовувати сильні сторони характеру і зрозуміти, як McKinsey може допомогти лідерам розвинути свій потенціал.

Умови: 2 000 € на оплату навчання, волонтерської роботи, стажування, дослідження
Коли, де: 24-26 травня 2018 року, Париж (Франція)
Дедлайн: 8 березня

Інноваційна лабораторія в Сингапурі

UNLEASH – глобальна інноваційна лабораторія. Цього року організатори запрошують молодих людей, які бажають створювати позитивні зміни й вирішувати нагальні проблеми сучасності. В лабораторії братимуть участь 1 000 представників різних сфер.Заявка подається онлайн.

Умови: організатори покривають усі витрати – авіапереліт, проживання, харчування та всі заходи лабораторії
Коли, де: Сингапур, 30 травня – 6 червня 2018 року
Дедлайн: 1 березня

Інтенсивний тренінг для студентів, які цікавляться журналістикою

Приймаються заявки на участь у тренінгу Future News Worldwide, який відбудеться в серці Шотландії. Future News Worldwide – партнерська програма Британської ради і великих світових медіа-організацій. Мета програми – навчити й познайомити молодих журналістів з усього світу. Тренінг розрахований на 100 талановитих, мотивованих і активних студентів-журналістів. Учасники пройдуть ексклюзивне навчання від всесвітньо відомих редакторів, репортерів, письменників і дізнаються, як видавці використовують технології для пошуку й пожвавлення історій.

Умови: організатори покривають авіапереліт в аеропорт Единбурга і назад, вартість візи, проживання та харчування.
Коли, де: Единбург, Шотландія, 5-6 липня 2018 року
Дедлайн: 28 лютого

Джерело: http://studway.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *