Гранти, програми, навчання для органів місцевого самоврядування та громад

Ми продовжуємо публікувати підбірки можливостей для різних сфер діяльності, де використовується проектний підхід з метою отримання безповоротних дотацій.  Сьогодні – можливості для тих, хто працює в напрямку місцевого самоврядування і розвитку громад.

Міжнародний фонд «Відродження»

Оголошує конкурси згідно зі своїми пріоритетами. Суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами.

Сайт фонду: https://www.irf.ua/grants/contests/

Фонд «Монсанто»

Фонд «Монсанто» є філантропічним відділенням компанії «Монсанто», яке працює заради значного та значимого поліпшення життя людей та зміцнення громад в усьому світі.

Фонд «Монсанто» приймає пропозиції проектів для надання грантів за межами США за такими напрямами:

·         Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в аграрних громадах навколо світу, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.

·         Забезпечення критичних потреб громад за рахунок підтримки неурядових організацій, що надають допомогу для продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб.

Мінімальний розмір гранту, що може бути наданий – 25 тис. доларів США.

https://www.monsantoglobal.com/global/ua/ourcommitments/pages/monsanto-fund.aspx

Міністерство закордонних справ Естонії

Мікрофінансування для НУО або місцевих органів влади. Максимальна сума гранту становить 15 000 євро. Грант може становити до 100% від загальної суми прийнятних витрат проекту. Мета мікрофінансування — швидко реагувати на короткострокові потреби в пріоритетних країнах і підвищити потенціал їх урядових та муніципальних установ, а також неурядових організацій і фондів, що діють в громадських інтересах.

https://www.estemb.kiev.ua/ukr

https://vm.ee/en/taxonomy/term/55

Фонд Східна Європа

Місія Фонду Східна Європа – сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Фонд Східна Європа (ФСЄ) допомагає громадянам будувати власне майбутнє, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та сприяючи партнерству громади, влади та бізнесу.

https://eef.org.ua/

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад

Основними завданнями Асоціації є:

• об`єднання зусиль сільських та селищних рад, спрямованих на захист прав та інтересів відповідних територіальних громад;

• створення умов для ефективнішого здійснення повноважень місцевого самоврядування;

• налагодження взаємодії з органами державної влади у процесі вирішення питань місцевого і регіонального розвитку з метою узгодження загальнодержавних, регіональних та місцевих інтересів шляхом проведення консультацій, підготовки висновків та пропозицій до проектів нормативно-правових актів із зазначених питань;

• сприяння органам місцевого самоврядування у підготовці проектів їх рішень;

• координація діяльності членів Асоціації для досягнення мети та виконання завдань Асоціації.

Про оголошені конкурси для отримання грантів ви можете дізнатися на сайті https://vassr.org/grants

ДЖЕРЕЛО: https://www.ceasc-bw.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *