Грантові програми та фонди для НДО

Найбільша кількість грантових програм існує, звісно, для НДО. Це не дивно, адже НДО покликані вирішувати гострі суспільні проблеми і виконувати проекти і програми, націлені на створення спільного блага. Часто результати нематеріальні, але дуже важливі. Тому такі проекти потребують видатків і не передбачають отримання прибутків. Пропонуємо вашій увазі першу частину переліку донорів.

Постійний конкурс грантів для ОГС «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні»

Мета конкурсу – зростання залучення організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо секторальних реформ у відповідності до виконання Угоди про асоціацію в таких секторах як правова, конституційна, судова та виборча реформи, фінансування політичних партій, реформа державного управління, охорона здоров’я, охорона довкілля, енергетика, транспорт, земельна реформа, технічні бар’єри в торгівлі та спрощення торгівлі, контроль безпеки продуктів харчування.

Максимальний розмір гранту – 750 тис. грн. Оптимальний бюджет проекту – 300 – 500 тис. грн.

https://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=5339

USAID (Агентство США з міжнародного розвитку)

Незалежне агентство федерального уряду США відповідає за допомогу США іншим країнам світу. Основні напрями роботи агентства включають в себе підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров’я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктам та підтримку демократії.

https://www.usaid.gov/uk/ukraine/our-work

https://www.facebook.com/USAIDUkraine/

https://www.lev.org.ua/

COSME

COSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.

Хто має право брати участь у програмах COSME

Український малий та середній бізнес, громадські організації, установи, агентства регіонального розвитку, освітні заклади. Будь-які українські бізнес-асоціації, профспілки, кластери, органи державної влади, отримують можливість і право брати участь в проектах COSME. Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм.

https://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=8dc8c0b0-4e27-409c-b90e-f076ab2a27d8&title=ProgramiPidtrimkiPidprimtsiv

https://ec.europa.eu/easme/en/cosme

«Платформа розвитку громадянського суспільства». Гранти з організаційного розвитку ОГС

Платформа “Маркетплейс” https://cd-platform.org надає підтримку організаціям громадянського суспільства у вигляді міні-гранту. Кошти цього гранту можуть бути використані на оплату послуг тренерів, консультантів, коучів чи менторів. Послуги мають бути спрямовані на зміцнення або основних організаційних спроможностей, або отримання спеціальних навичок, які дозволяють ОГС ставати більш ефективними, незалежними та життєздатними.

https://cd-platform.org/publications/1284-granti-z-organizatsijnogo-rozvitku-ogs

https://www.usaid.gov/uk/ukraine

Національний фонд підтримки демократії NED

Тематика:

• Громадське суспільство,

• Культура та мистецтво,

• Освіта, Охорона здоров’я,

• Врядування,

• Молодь,

• Демократія та права людини. (Мова подачі пропозиції англійська).

https://www.ned.org/apply-for-grant/en/

THE COCA-COLA FOUNDATION

Компанія Кока – кола не така легковажна, як можна подумати. Створений нею фонд фінансує проекти, спрямовані на підвищення якості життя громад. Пріоритетні напрямки: ефективне використання водних ресурсів, підтримка активного способу життя, переробка та утилізація відходів, освіта.

https://www.fundsforngos.org/latest-funds-for-ngos/apply-cocacola-foundations-community-support-opportunity/

https://www.coca-colacompany.com/our-company/community-requests-guidelines-application

Уряд Нідерландів. Фонд захисту людських прав.

Напрямки проектних пропозицій:

• захист людських прав; рівні права для людей нетрадиційної орієнтації;

• участь жінок у політиці та профілактика насилля над жінками; боротьба з найбільш серйозними порушеннями прав людини (смертна кара і катування);

• свобода думки і слова та свобода інтернету;

• свобода віросповідання та переконань;

• права людини та розвиток; розвиток бізнесу та прав людини, включаючи дитячу робочу силу. (Мова подачі пропозиції англійська).

https://www.government.nl/

Європейський фонд підтримки демократії (EED)

Європейський фонд підтримки демократії надає підтримку організаціям, неформальним платформам та окремим активістам, діяльність яких спрямована на розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства.

https://www.democracyendowment.eu/ru/about-eed/

Джерело: https://www.ceasc-bw.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *