Громадська безпека як запорука розвитку Високівської ОТГ

   Високівська об’єднана територіальна громада добре відома як один із флагманів децентралізації в Житомирській області. Не дивлячись, що це одна із найменших за кількістю населення громад області, у тісній співпраці влади і громадськості вдається реалізовувати потужні та креативні проекти та залучати гарні інвестиції, зокрема і соціальні.

 

   Так у співпраці із уже постійним партнером громади Програмою розвитку ООН цього року у Високівській ОТГ реалізується проект “Створення навчально-тренінгових кабінетів з безпеки в Забрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Високівській гімназії” покликаний підвищити рівень громадської безпеки в спільноті.

 

   Як зазначає Ольга Дикунець очільниця місцевої ГО “Надія Високого”, яка є партнером проекту:

Правове та безпекове виховання в учнів – це складова частина виховання в цілому. Воно впливає не тільки на свідомість, а й на відповідальну сторону поведінки, формує переконаність у необхідності суворого додержання законів, прав та обов’язків, дотримання правил техніки безпеки та ін. Тому створення навчально-тренінгових кабінетів з безпеки (школа безпеки) для учнів та жителів нашої ОТГ дійсно є необхідним для формування в кожного учня, громадянина системи знань з питань основ держави та права, профілактики підліткової злочинності, прищеплення навичок правосвідомої поведінки, формування потреб та умінь захищати в установленому порядку свої права. Для досягнення позитивних результатів проектом передбачено створити два кабінети на базі Забрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Високівської гімназії для проведення різноманітних безпекових заходів, тренінгів за участю працівників поліції, ДСНС, медичних працівників, працівників безоплатної вторинної допомоги, працівників з охорони праці та інші

   За фінансової підтримки Королівства Нідерландів також було проведено ремонтні роботи у новостворених кабінетах, закуплено спеціалізоване обладнання, яке передано на баланс сільської ради і в подальшому буде утримуватись за кошти сільського бюджету. Що є черговим прикладом продуктивного партнерства влади, громадськості та міжнародних партнерів.

 

 

Проект реалізується у співпраці ГО «Надія Високого» та ПРООН в рамках програми «Відновлення та розбудова миру» за фінансової підтримки королівства Нідерландів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *