Чому ігнорування проблеми насильства – пряма загроза здорового розвитку України визначатимуть у Житомирі

    6 листопада 2017 р. у Житомирі відбудеться круглий стіл-діалог “Нульова толерантність суспільства к гендерно-обумовленому та домашньому насильству – запорука здорового розвитку країни”, метою якого сприяння психосоціальній роботі з сім’ями, постраждалими від домашнього та гендерно-обумовленого насильства у м. Житомир та області між представниками соціальних служб, міської ради, правоохоронних органів , а також керівників та представників громадських організацій та ЗМІ.
В ході засідання планується обмін досвідом серед громадських діячів та установ, які займаються протидією насильству і допомагають жінкам у складних життєвих обставинах.
Запрошуємо небайдужих до даної проблематики, прийняти участь у обговоренні.
Захід відбудеться у готелі “Reikartz” у конференц-залі (2-й поверх) 11.00 до 15.00 за адресою, м. Житомир, Замкова площа, 5/8.
Кількість місць обмежена. Зареєструватись можна до 30.10.2017 включно за телефоном +38 (095) 404-02-70 або через e-mail womanoffuture@gmail.com 


Проект реалізується громадською організацією “ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО” (м. Бердянськ, Краматорськ) в рамках Програми національних обмінів Містки громадської активності, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), де приймаючою стороною є ГО “ЖІНОЧА ПРАВОЗАХИСНА ЛІГА “БІЛЬШ НІЖ 50%” (м. Житомир)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *