Інформаційна забрудненість в умовах війни – онлайн-тренінг

А чи правдива інформація, яку ви споживаєте щодня? З початком війни ми були вимушені змінити наше звичайне інформаційне поле. Люди почали стикатися з великою кількістю фейків та провокаціями від пропагандистів. 18 червня 2022 року відбудеться онлайн-тренінг «Інформаційна забрудненість в умовах війни». Тренінг надасть змогу учасникам та учасницям ознайомитись з актуальними інструментами критичного мислення для себе та юного покоління за допомогою онлайн ігор. Апнути скіли у аналізу, розуміння та ефективного використування медіа.

Що необхідно аби взяти участь у онлайн тренінгу? Заповнити гугл форму нижче. Початок о 10:00, програма буде повідомлена при підтверджені участі зареєстрованим учасникам та учасницям.


Тренінг здійснюється в рамках проєкту «Разом Краще» (Співпраця місцевих ЗМІ та громадських організацій для взаємного зміцнення, протидії фейкам та пандеміям), що здійснюється ГО «Інститут Креативних Інновацій» у партнерстві з Асоціацією професійних журналістів та рекламістів Житомирщини, Регіональним Партнерством громадських організацій та ініціатив «Громадський Ресурс Полісся» в рамках програми «Зміцнення регіональних зв’язків та обміну перехідними процесами у ширшому чорноморському регіоні» Чорноморського фонду регіонального співробітництва за фінансової підтримки Європейського Союзу.

One thought on “Інформаційна забрудненість в умовах війни – онлайн-тренінг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *