IREX запрошує ЗВО до участі у проєкті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних досліджень та обмінів (IREX) у партнерстві з Академією української преси (АУП) запрошує заклади вищої освіти до участі у проєкті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

📌Хто то може брати участь у проєкті?
Науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів. Подаватись можуть окремі структурні підрозділи ЗВО (кафедри, інститути, факультети), або заявка може бути колективною – міжфакультетською тощо.

📌Що чекає на учасників проєкту?
Розробка та впровадження методики інтеграції інфомедійної грамотності в навчальні програми. Учасники отримають експертну, методичну, навчальну та грантову підтримку від проєкту.
Викладацький склад буде тісно співпрацювати з командою партнерів, експертними групами та іншими ЗВО задля посилення загальнонаціональної спроможності системи освіти для оснащення української молоді навичками критичного мислення.

📌Що потрібно для участі у проєкті?
Для участі в конкурсному відборі потрібно подати заповнену форму «Заявка на участь від ЗВО 2020»

Коли дедлайн та куди надсилати заявку?
Заявку необхідно надіслати до 10 лютого 2020 року, 18.00 включно на електронну скриньку otaranenko@irex.org із темою листа «Заявка на участь ЗВО 2020_ Коротка назва закладу».

Завантажити форму “Заявка на участь від ЗВО 2020” та детальний опис проєкту можна за посиланням: http://bit.ly/ZVO_2020

Якщо у Вас виникли запитання щодо заповнення заявки чи діяльності проекту, звертайтесь до менеджерки програми – Олени Тараненко, otaranenko@irex.org

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств Великої Британії та США, у партнерстві з Міністерство освіти і науки України та Академія Української Преси.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *