Стартував набір на відкриття Філіалів #ДівчатаSTEM на базі українських шкіл та університетів

  CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, за підтримки UNFPA Ukraine, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні, та Інституту модернізації змісту освіти запрошують представниць шкіл та університетів долучитися до створення філіалів #ДівчатаSTEM. Це спільнота активних дівчат, що об’єднуються з метою залучення та збільшення кількості дівчат до STEM-напрямів у своєму селі чи місті. Вперше філіали запрацювали у 2019 році, до відкриття яких приєдналися 49 навчальних закладів з 19 регіонів України.

  STEM – це абревіатура від Science – наука , Technology – технології (інформатика, технології), Engineering – інженерія (робототехніка, 3D-моделювання), та Mathematics – математика.

  Основна діяльність філіалів буде скерована на впровадження та підвищення обізнаності про STEM як провідний підхід до навчання в Україні. У рамках ініціативи, учасниці зможуть організовувати різноманітні освітні активності, спрямовані на викорінення гендерних стереотипів при виборі професій та допомагатимуть ученицям у реалізації їх власних STEM-проєктів.

  У створенні філіалів можуть взяти участь представниці закладів загальної, середньої та вищої освіти всіх областей України, крім територій ООС та тимчасово окупованих територій АР Крим.

  Для участі необхідно:

1) До 16 лютого 2020 року заповнити реєстраційну заявку на сайті;

2) Написати мотиваційний листчому саме вас потрібно обрати для участі у Спільноті та додати його до форми реєстрації;

3) Написати ключові результати, яких ви хочете досягти до кінця 2020 року.

  На основі заповнених заявок організатори оберуть та надішлють рекомендації філіалам, а також приєднають філіали до спільноти Дівчат-STEM.

  У листопаді 2020 року, за результатами звітування щодо проведених заходів Організатори оберуть найактивніший філіал. Переможець, визначений організаторами та партнерами програми, здобуде право організації Фінальної Конференції у своєму Філіалі в грудні 2020 року. Більше інформації про ініціативу на сайті Дівчата STEM https://girls-stem.org/polozhennya

  У минулому році, філіали #ДівчатаSTEM реалізували десятки різноманітних заходів, серед яких: створення STEM-дошок в своїх навчальних закладах, STEM осінь для батьків, літні ІТ-табори, створення факультативів з STEM-предметів та STEM-клуби, активності в рамках щорічного заходу Години Коду, тижні кодування від ЄС тощо. За результатами оцінки місячних звітів, найактивнішим філіалом стала Южноукраїнська гімназія №1.

Джерело 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *