Проектна заявка до бюджету участі: як змотивувати громаду голосувати за твій проект? Практичні поради та секрети успіху від ІСАР Єднання

    ІСАР Єднання запрошує стати учасниками вебінару про бюджет участі та можливості, які він надає членам територіальних громад. Ми запитаємо про особливості підготовки проектної заявки у Жани Соловйової, авторки двох успішних проектних заявок, які пройшли до бюджету участі Житомира 2016 року та мають бути впроваджені у 2017 році.

У ході вебінару основна увага буде приділена практичним аспектам подання проектної заявки, роботі із громадою, а також основним інструментам, які можуть застосовувати автори проектних пропозицій для того, аби їхні проекти пройшли у фінал та були втілені. Вебінар буде корисний усім, хто зацікавлений у розвитку свого міста, своєї громади та має бажання подати свою проектну ідею на конкурс проектів, оголошених в рамках «бюджету участі», щоб здобути перемогу.

     Вебінар відбудеться у четвер, 2 березня о 12:00 та триватиме орієнтовно годину. Щоб зареєструватися до участі в вебінарі, пройдіть за посиланням: http://bit.ly/participatory-budgeting
На пошту, вказану при реєстрації, ви отримаєте листа з інструкцією щодо підключення. Трансляція відбуватиметься у браузері (програма доступу в Інтернет, встановлена на вашому комп’ютері), тож додаткового обладнання чи програмного забезпечення не потрібно. Зверніть, будь ласка, увагу – якщо ви користуєтеся мережею через wi-fi, то якість зображення та звуку може бути нижчою, ніж при традиційному (дротовому) підключенні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *