Командотворення: як перетворити таких різних колег у колектив однодумців? – вебінар від ІСАР Єднання

Вебінар від ІСАР Єднання для тих, хто хоче створити міцну команду – і одразу зробити це правильно. А також для досвідчених керівників, яким потрібний свіжий погляд на вирішення стандартних менеджерських задач!

Що робить групу таких різних людей – колективом натхненних однодумців?
Як правильно розподілити задачі? Що важливіше – контроль чи мотивація!?
Чому одні команди розпадаються, не утворившись, а інші – ефективно функціонують роками?
Доєднуйтеся до вебінару та дізнавайтеся!

Вебінар проведе Дмитро Якимець – випускник Інституту Лідерства та Управління УКУ, засновник майстерні втілення змін “Ябко”, тренер ЗУРЦ.
Тренер і модератор, досвід роботи у сфері навчання і розвитку з 2003 року. За цей час на його тренінгах побувало понад 7 тисяч осіб, серед них представники всеукраїнських та міжнародних компаній, малого та середнього бізнесу, члени громадських та державних організацій, політичних партій та релігійних структур. Пройшов шлях від регіонального тренера у компанії роздрібної торгівлі  до керівника відділу навчання міжнародного банку. Завдяки тривалому досвіду роботи у корпоративному середовищі, має навички системного підходу у плануванні та впровадженні систем навчання та розвитку, створення навчальних центрів та системи оцінки персоналу.

Вебінар відбудеться у четвер, 9 березня о 16:00 та триватиме орієнтовно годину. Щоб зареєструватися до участі в вебінарі, пройдіть за посиланням. На пошту, вказану при реєстрації, ви отримаєте листа з інструкцією щодо підключення.

Технічні деталі: трансляція відбуватиметься у браузері (програма доступу в Інтернет, встановлена на вашому комп’ютері), тож додаткового обладнання чи програмного забезпечення не потрібно. Варто тільки пересвідчитися, що ваш браузер не блокує плагін Adobe Flash Player. Найчастіше такі проблеми виникають у користувачів Chrome. Щоб увімкнути плагін в Chrome, скористайтеся інструкцією. Інколи браузер може блокувати цей плагін тільки на сайті, з якого транслюється вебінар. У такому випадку, скористайтеся цією інструкцією.


Зважте також: якщо ви користуєтеся мережею через wi-fi, то якість зображення та звуку може бути нижчою, ніж при традиційному (дротовому) підключенні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *