Коли слова і дії депутатів різняться. Як “зловити” народних обранців за допомогою нового онлайн-інструменту

    Цифри не брешуть. Як контролювати нардепів за допомогою парламентських даних. Воркшоп під такою назвою відбувся у Житомирі. Присутніх журналістів та громадських активістів навчали читати парламентські дані та писати аналітичні матеріали для потреб своєї громади чи навіть для топових українських ЗМІ. Це стало можливим завдяки новому онлайн-сервісу rada4you від Громадянської мережі ОПОРА.

     Виявляється цей ресурс може стати корисним джерелом аналітичної інформації та висновків про відповідність публічних заяв та реальних дій народних обранців. Дізнатись інформацію можна як по кожному депутату окремо, так і по фракціям в цілому, за такими параметрами як реальна присутність, голосування по фракціям і проти фракції, голосування за політики, знайти  пов’язані голосування, партнерів та опонентів кожного депутата по голосуванню і ще багато корисних аналітичних даних, що стануть у нагоді не тільки журналістам, а й кожній людині, що вирішить дізнатись якої політики насправді дотримується Ваш обранець і чи відповідають його слова реальним вчинкам.

    Скористатись цим сервісом можете і Ви. Як це зробити дивіться у матеріалах нижче.

 

Онлайн-сервіс “Rada4you: вони голосують для тебе”  реалізовується в рамках кампанії «IT tools help to monitor elected officials/ІТ-інструменти допомагають моніторити народних обранців»  Громадянською мережею ОПОРА  у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин за фінансової підтримки Уряду Канади. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *