Заробити гроші та не втратити статус неприбутковості: покроковий алгоритм для громадських і благодійних організацій – вебінар від ІСАР “Єднання”

    Під час вебінару ви довідаєтеся, які нормативно-правові та законодавчі можливості є для громадських та благодійних організацій у сфері підприємницької діяльності.

    Чи можуть неприбуткові організації продавати товари, надавати послуги і отримувати за це кошти на рахунок юридичної особи? Які обмеження ця діяльність накладає на бухгалтерський облік та звітність? Як не підпасти під фіскальні санкції, здійснюючи підприємницьку діяльність та не втратити статус неприбутковості?

     Це вебінар, що змінить ваші уявлення про фінансову сталість вашої організації!

Вебінар проведе Вінніков Олександр 
vinnnikov

Голова правління Мережі розвитку європейського права. Юрист, фахівець з міжнародного права, податкового права, фінансового менеджменту, консультант з питань оподаткування, тренер. Експерт Української сторони Комітету Україна – Європейський Союз. 


Технічні деталі: трансляція відбуватиметься у браузері (програма доступу в Інтернет, встановлена на вашому комп’ютері), тож додаткового обладнання чи програмного забезпечення не потрібно. Зважте також: якщо ви користуєтеся мережею через wi-fi, то якість зображення та звуку може бути нижчою, ніж при традиційному (дротовому) підключенні.
Вебінар відбудеться у четвер, 29 червня о 15:00 та триватиме орієнтовно годину. Щоб зареєструватися до участі в вебінарі, пройдіть за посиланням. На пошту, вказану при реєстрації, ви отримаєте листа з інструкцією щодо підключення.

ІСАР “Єднання”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *