Компас: довготривалий тренінговий курс для тренерів з освіти з прав людини з молодими людьми в Україні

  Молодіжний департамент Ради Європи разом з Міністерством молоді та спорту України проводить “Компас: довготривалий тренінговий курс для тренерів з освіти з прав людини з молодими людьми в Україні”!
Заявку необхідно подати до 13.00 (за київським часом), понеділка 28 жовтня 2019 року за адресою http://youthapplications.coe.int.

  Через залучення молодих тренер(ок)ів до своїх проєктів і Рада Європи, і Міністерство молоді та спорту України прагнуть посилити роль молодіжних мультиплікатор(ок)ів у провідних проєктах змін, а також підвищити кількість спеціаліст(ок)ів та експерт(ок)ів з молодіжної роботи та неформальної освіти в Україні.
Загальною метою курсу є підтримка впровадження та розвитку молодіжної політики та молодіжної роботи в Україні через якісну неформальну освіту з застосуванням підходу, заснованого на правах людини та стандартів якості Ради Європи.

  Основними особливостями та фазами курсу є:
● Перший установчий семінар (м. Ірпінь, Україна): 24 листопада – 2 грудня 2019 року (включаючи дні приїзду та від’їзду). Учасни(ці)ки розвиватимуть розуміння навчального процесу, визначатимуть навчальні цілі, опануватимуть інституційні та освітні рамки курсу та вдосконалюватимуть власні компетентності щодо освіти з прав людини, неформальної освіти, молодіжної політики та розробки проєктів. Також будуть визначені та узгоджені особисті навчальні цілі на основі самооцінки компетентностей, здійсненої перед семінаром.
● Он-лайн навчання: листопад 2019 – вересень 2020. Метою он-лайн навчання є підтримка розвитку загальних компетентностей з основних тем тренінгового курсу, а також індивідуальних навчальних потреб окремих учасни(ць)ків з акцентом на поглиблення їх знань та розуміння. Цей етап включатиме обов’язкові
модулі та модулі за вибором. Навчання буде здійснюватися на навчальній платформі Moodle Молодіжного департаменту Ради Європи. Орієнтовний час, необхідний для участі у навчанні, складає 2 години на тиждень.
● Етап практики та реалізації проєкту: січень – вересень 2020. Учасни(ці)ки розробляють та реалізують освітні проєкти та заходи з освіти з прав людини. Проєкти повинні розроблятися в межах або за підтримки організацій, що направляють учасни(ць)ків, та відповідно до критеріїв, які описані нижче. Всі проєкти отримають навчальні консультації та інституційну підтримку.
● Проміжна(і) зустріч(і): березень – червень 2020. Метою зустрічі є підтримка, мотивація учасни(ць)ків на подальше навчання, вирішення потенційних проблем з реалізацією проєктів, відновлення зв’язку з групою та тренер(ками)ами та взаємопідтримка. Кожн(ій)ому учасни(ці)ку потенційно буде запропонована можливість взяти участь в одній зустрічі. Дати будуть узгоджуватись окремо.
● Наставництво: між зустрічами кожн(ій)ому учасни(ці)ку буде призначено тренер(ку)а-наставни(цю)ка для підтримки та моніторингу індивідуального процесу навчання, консультування та, за необхідності, зв’язку з організаторами курсу. Орієнтовний час, необхідний для спілкування з начавни(цею)ком: в середньому 2 години на місяць.
● Підсумковий семінар у Європейському молодіжному центрі у Страсбурзі: вересень 2020. Семінар буде присвячений оцінці учасни(цями)ками їхнього навчання та впливу їх освітніх проєктів. Програма також буде включати навчальні елементи з метою закріплення знань та розуміння учасни(цями)ками стандартів
Ради Європи з освіти з прав людини та неформальної освіти. Також будуть розглянуті плани щодо подальшої діяльності та можливого створення мережі тренер(ок)ів.

Опис курсу  UKR_Call for participants_LTTC_Ukraine 2019 – 2020-ukr

Деталі та анкета за посиланням:
http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/48023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *