Конкурс для молодих соціальних підприємців від SIA: прийом заявок подовжено

Міжнародна організація Social Impact Award вперше в Україні проводить конкурс для молодих соціальних підприємців. Організатори пропонують молоді позмагатись за стартовий капітал у розмірі 50 000 гривень й навчання, що допоможе розвинути свій майбутній соціальний бізнес. Наразі термін подачі заявок продовжено до 31 травня включно.

 

Що це за конкурс і для кого він?

Конкурс спрямований на розвиток молодих підприємців віком 17-25 років, які виношують ідею нового бізнесу з соціальною спрямованістю. Саме конкурс Social Impact Award допоможе їм втілити свою ідею в реальність, шляхом надання переможцям стартового капіталу на розвиток свого соціального бізнесу.

 

Окрім грошової винагороди 15 відібраних команд отримають дещо більше — практичні знання від кураторів курсів та менторів під час інкубаційного періоду в Українській соціальній Академії. Саме ця частина конкурсу допоможе молодим підприємцям краще оцінити користь свого продукту  й перейняти досвід від успішних бізнесменів та фахівців різних галузей. Щороку цей шлях проходить близько 1000 молодих підприємців з усього світу.

 

«В інкубаційній програмі ми безкоштовно вчимо основам бізнесу та роботі за методикою бережливого стартапу (Lean Startup): як запустити продукт в пілотному режимі й протестувати його на цільовій аудиторії. Такий підхід допомагає створити затребуваний продукт і при цьому знизити кількість витрат й помилок у майбутньому», — говорить Михайло Мельник, академічний директор Української Соціальної Академії.

 

«Я вірю, що соціальне підприємництво – це майбутнє бізнесу у всьому світі.», — запевняє Світлана Пугач, виконавчий директор БФ «Таблеточки» та член журі конкурсу. «Майбутнє за командами, які використовують свої фінансові ресурси для вирішення загальних проблем. Це крутий конкурс, що висвітлює цінності нового світу, де успіх та щастя вже давно не вимірюються лише грошима. Я хочу побачити сміливих та рішучих людей з відкритим серцем та бажанням працювати заради цілей, більших, ніж просто прибуток.»

 

Умови участі

Щоб прийняти участь у конкурсі, достатньо подати заявку з описом проекту. Команди, які пройдуть перший відбірковий етап, отримають менторську та технічну підтримку від Української соціальної академії (оператора Social Impact Award, що проходить в 20 країнах світу) і позмагаються за приз в 50 000 гривень та поїздку до Грузії на міжнародну конференцію з нетворкінгом.

 

Ну що, готові втілити ідею про власний бізнес в життя? Тоді надсилайте заявки ось сюди: https://apply.socialimpactaward.net/ukraine/user/login

 

Деталі конкурсу за посиланням: https://socialimpactaward.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *