Гранти травня

Грант для студентів на річну оплату навчання в Україні, стипендія для біологів у Швейцарії та освітній грант на навчання на програмі Ukrainian MBA.

Стипендія для біологів у Швейцарії

Випускники зі ступенем магістра запрошуються до участі в конкурсі на отримання наукових стипендій в Інституті біомедичних досліджень імені Фрідріха Мішера у Швейцарії. Спеціальність, на яку поширюється стипендія, – біологія зі сфокусованістю на епігенетиці, нейробіології та механізмах виникнення раку.

Грант: учаснику виплачується заробітна плата
Дедлайн: 1 травня

Реклама

Грант для студентів на оплату річного навчання

Можливість отримати грант на оплату річного навчання в українському навчальному закладі від сервісу «ДельтаКредит» та агентства інтернет-маркетингу CyberShark.

Грант: стипендія в обсязі 12 700 гривень у межах програми Scholarship в Україні
Дедлайн: 15 травня

OSF Eurasia programme fellowships

П’ятимісячна грантова програма для науковців у сфері соціальних наук/політології від Тартуського університету, Естонія (Johan Skytte Institute of Political Studies at University of Tartu). Упродовж програми кандидати працюватимуть над власним дослідженням, використовуючи матеріали інституту.

Грант: учасники отримуватимуть щомісячну стипендію. Додатково кандидатів забезпечують проживанням, страхуванням та візовою підтримкою.
Дедлайн: 10 травня

workspace 3

Стипендії на навчання в Мангеймському університеті, Німеччина

Мангеймський університет пропонує стипендії на 2018/2019 навчальний рік. Стипендія виплачується на різні програми університету іноземним студентам бакалаврату й магістратури. Подавати заявку на стипендію можуть кандидати, які зараховані на будь-яку програму бакалаврату або магістратури Мангеймського університету. Потрібне знання німецької мови.

Грант: університет пропонує стипендію в обсязі 300 € на місяць
Дедлайн: 31 травня

Computational Linguistics Scholarship

Карлів університет у Чехії пропонує 2 стипендії іноземним студентам, які бажають отримати диплом магістра з комп’ютерних наук, спеціальність – обчислювальна лінгвістика. Претендувати на стипендію можуть студенти, які вступають на Master’s Programme in Computer Science, study branch Computational Linguistics. Студент має відповідати вимогам університету, студенти не можуть отримувати паралельно іншу стипендію, студенти повинні знати англійську мову (IELTS – 6.5). Мова навчання – англійська.

Грант: стипендія покриває вартість навчання, проживання й транспортні витрати протягом двох років
Дедлайн: 31 травня

Грант на навчання в Талліннському технічному університеті

Міністерство закордонних справ Естонії заснувало стипендійну програму для студентів магістратури Талліннського технічного університету. Стипендія виплачується протягом 2 років. Щоб отримати стипендію, потрібно заповнити бланк заявки на вступ до Талліннського технічного університету й надіслати мотиваційний лист на study@ttu.ee. Разом з бланком заявки на вступ потрібно відправити нотаріально завірені копії таких документів (англійською мовою).

Грант: 400 € щомісячно
Дедлайн: 15 травня

Стипендія Університету Циндао, Китай

Університет Циндао в Китаї пропонує повну стипендію іноземним студентам магістратури та аспірантури. Мета стипендії – залучити іноземних студентів до навчання й проведення досліджень в університеті. Мова навчання – англійська. Для участі слід зібрати й подати бланк заявки, супровідний лист (досвід роботи й навчання, плани на майбутнє навчання, мова листа – англійська або китайська), дипломи та сертифікати.

Грант: стипендія покриває повну вартість навчання, проживання в кампусі університету, щомісячну допомогу на проживання й медичне страхування
Дедлайн: 20 травня

workspace

Освітній грант на навчання на програмі Ukrainian MBA

Бізнес-школа Міжнародний інститут бізнесу оголосила освітній грант імені Олександра Савченка, ректора закладу. Грант призначений для молоді, яка прагне розвивати свої управлінські навички, навчаючись на програмі МВА. Троє переможців спеціального відкритого конкурсу отримають грант. 
Для того, щоб отримати освітній грант, потрібно подати заявку, особисто взяти участь у конкурсі й вирішити кейс із одним з найкращих результатів. Стати учасником конкурсу може кожен, хто хоче навчатися на програмі Ukrainian MBA.

Грант: від 20 000 до 40 000 гривень
Дедлайн: 13 вересня

Стипендія на магістратуру в LUISS Business School

LUISS Business School у Римі, одна з найкращих бізнес-шкіл у світі, пропонує 10 стипендій для навчання на магістерській програмі Master in Risk Management and Insurance – Major of the Master in Management and Technology.
Кожна стипендія покриває 100% вартості навчання, що еквівалентно 14 000 €. На стипендію можуть розраховувати тільки ті, хто вже зарахований на програму магістратури Master in Management and Technology with Major in Risk Management and Insurance, тому перед тим, як подавати документи на стипендію, кандидат повинен подати документи на навчання на програмі.

Грант: повна оплата навчання
Дедлайн: 31 травня

Стипендія на участь у програмі для журналістів у Чехії

Студенти, що здобувають освіту в сфері журналістики, комунікацій та суміжних дисциплін, можуть подаватися на конкурс, у рамках якого можна виграти стипендію на участь у тренінговому курсі The Journey Program, що відбудеться у Празі, Чехія, з 4 по 14 серпня. Програма передбачає інтерактивні семінари, які проводитимуть досвідчені журналісти, редактори й представники відомих світових новинних агенцій.

Грант: успішні кандидати отримають стипендію, що повністю покриє проживання, харчування, навчальні матеріали й тревел-витрати під час навчальної програми
Дедлайн: 6 травня

Джерело: http://studway.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *