Конкурс грантів «Євроінтеграція працює!»

 Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні», оголосив спеціалізований конкурс грантів «ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ ПРАЦЮЄ!»

 Мета конкурсу – посилити залучення організацій громадянського суспільства та ЗМІ до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації проєвропейських реформ в Україні.

  Максимальний розмір гранту (грн): 450 000.

  Проекти, подані на конкурс, повинні включати такі компоненти:

 • проведення моніторингу реалізації реформ на рівні села, громади, міста, району чи області,
 • пошук історій успіху реалізації реформ на рівні села, громади, міста, району чи області, аналіз бар’єрів, які заважають, щоб таких історій стало більше. Історія успіху – це опис досягнень та прогресу певної реформи, який демонструє позитивні зміни.
 • проведення соціологічного дослідження за методологією ІЕД для виявлення успіхів і проблем при впровадженні реформи:

– проведення фокус-груп за участі представників місцевої влади, бізнесу,  громадськості, міжнародних донорів щодо реалізації реформ.

– проведення глибинних інтерв’ю представників місцевої влади, бізнесу, громадськості, міжнародних донорів щодо реалізації реформ.

 • підготовку історій успіху (не менше 10) відповідно до вимог ІЕД і їх поширення в ЗМІ. Детальніше див. Як написати історію успіху.
 • підготовку звіту з результатами аналізу реалізації реформ, включно із результатами соціологічного дослідження (із наданням записів/стенограм фокус-груп та глибинних інтерв’ю), в якому буде зазначено основні прогалини із впровадження реформи на місцях та можливі заходи із ефективнішого впровадження реформи, надання рекомендацій (для місцевої влади і для депутатів Верховної Ради в частині законодавчого забезпечення).
 • проведення публічного обговорення результатів дослідження в форматі круглого столу з залученням зацікавлених сторін (не менше 20 учасників)
 • організація зустрічей з зацікавленими сторонами для адвокації результатів дослідження, поширення результатів в ЗМІ.

  Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які мають:

 • статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;
 • спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);
 • веб-сайт організації та/або сторінку у Facebook;
 • запланували у бюджетах своїх проектів участь одного (двох) представників своєї організації у кожній з 2-денних конференцій, які припадають на період виконання проекту (перелік і дати запланованих конференцій див. нижче).

З кожної області буде відібрано не більше 1 переможця конкурсу.

 Кінцевий термін подання грантових заявок: 22.05.2019.

 Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу rfr@ier.kyiv.ua одним електронним листом

Всі деталі та аплікаційні форми

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *