Відкрито набір на програму «Управління громадськими проектами «Давай Зміни!» для малих міст

  Активних громадян, які готові інвестувати свій час у створення комфортного простору для життя в своєму місті чи селищі, запрошують взяти участь у програмі з підготовки менеджерів громадських ініціатив.  

  Якщо вам не байдуже, що відбувається навколо і ви готові інвестувати час у створення комфортного простору для життя – запрошуємо вас до середовища активних громадян.

 Унікальна програма з підготовки менеджерів громадських ініціатив допоможе зрозуміти, спланувати та реалізувати найсміливіші ідеї з реалізації змін у своїх громадах. Під час навчання ви:

  • почуєте досвід ТОП-менеджерів успішних українських компаній та лідерів ефективних громадських ініціатив
  • познайомитесь з внутрішньою екосистемою та принципами управління комерційних і неприбуткових організацій
  • відвідаєте різноманітні куточки України та познайомитесь з місцевими змінотворцями
  • отримаєте можливість відвідати Берлін та дізнаєтесь про досвід Німеччини (знання іноземної мови не є обов’язковим)

  Серед компаній, які стали партнерами проекту в минулому році, – Nestle Ukraine, Sigma Software, Холдинг емоцій Fest Lokal, Центр Шептицького, УАЛ Харків. В цьому році на учасників чекають гості з не менш цікавих платформ та організацій.

 Основні теми програми навчання – креативне мислення та розробка ідей; стратегічне планування та управління проектами; командотворення; ораторське мистецтво та мистецтво проведення презентацій; робота зі ЗМІ; тайм-менеджмент; інструменти громадського захисту та впливу на владу.

  Цього року до участі у програмі “Давай зміни!” запрошується молодь (18-34 роки) з малих міст та селищ Центральної України (Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Черкаська, Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська області). Перевага надаватиметься учасникам, які подаватимуться командою (від 2-х осіб).

  Всі бажаючі взяти участь мають заповнити анкету за цим посиланням. Кінцевий термін подачі заявок – 26 червня.

 Для отримання додаткової інформації пишіть на скриньку проекту “Давай зміни!”: Davayzminy@gmail.com, або у наших групах в Facebook чи Instagram.

—————————————————————————
Проект реалізовується командою Громадської організації “Відкритий простір” за підтримки Global Project Partners e.V. в рамках програми “Східне партнерство” від Міністерства Закордонних Справ Німеччини (Federal Foreign Office)

Джерело 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *