Конкурс ідей “Виклик: інновації для вирішення конфлікту” – “Innovations for Conflict Challenge”

 Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі ідей “Виклик: інновації для вирішення конфлікту”. (англ. “Innovations for Conflict Challenge”).

  Організатор конкурсу – фінська недержавна організація Crisis Management Initiative (CMI).

 Метою конкурсу є пошук інноваційних підходів та креативних ідей, які допоможуть вирішити конфлікти в українському суспільстві.

 Пропозиції учасників конкурсу мають сприяти посиленню соціальної згуртованості та зростанню рівня довіри, зокрема – через створення умов для діалогу між різними спільнотами та започаткування нових партнерств на місцевому і національному рівню. Перевага надаватиметься креативним ідеям, які можуть бути масштабовані та реалізовані в інших громадах та регіонах України.

 Згідно з умовами конкурсу, учасники можуть запропонувати освітні, урбаністичні або арт-проекти, концепції інформаційної кампанії (включно із соціальною рекламою), нові методики ведення перемовин, проекти діалогових майданчиків, а також проекти з ІТ-складовою.

 Особливістю конкурсу є те, що у ньому братимуть участь гендерно збалансовані команди у складі мінімум 3 осіб, які до 11 січня 2019 року мають надіслати невелику відео презентацію своєї ідеї із супроводжувальною запискою.

 У фінал вийдуть 10 команд, які зможуть доопрацювати свої ідеї під час дводенного інкубатора. Визначення переможця за підсумками публічних презентацій та церемонія нагородження відбудуться 22 лютого 2019 року. Переможець отримає грант у $10 000 на реалізацію проекту.

 Заповнити заявку на участь та дізнатися більше про умови конкурсу можна на сайті

 Сторінка у Facebook

 Контактні особи:

Валентин Войтків (voytkovv@gmail.com; +38067 234 0291)

Тетяна Мосенцева (mosentseva.t@gmail.com, +38066 242 7218)

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *